Dürbün ithalatı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Arkadaşlar 3 marka dürbün firması ile distribütörlük için yazışmalara başladım,

dördüncüsü Barska ve barskanın Türkiye distribütörü Ankarada bir firma, ama ithalatı sadece Askeriyenin ihalelerini kazandığın da yapıyor,bir ön görüşme yaptım,ve sonrada 16x 24x 40x yaklaştırmalı 16x olan pistonlu havalı silahlar için üretilmiş diğerleri SWAT yandan paralaxlı liste verdim maliyet üzerine belli bir yüzde kar ile Türkiye dağıtımını vermeyi ve tek satıcı olmamı teklif etti,bende bu verdiğim liste için bana rekabet edilebilir fiyatları vermesini istedim.

• oh oh bombalar arka arkaya patlamaya başladı, devamını diler ve bekleriz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• mustafa amca bu kadar sık bombalara alışkın değiliz kalbimiz var bizim dayanamayabiliriz yada böyle şeyleri alıştıra alıştıra söyle :!::!:

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Sonunda gümrüklerle uğraşmadan doğru düzgün dürbün sahibi olabileceğiz çok sevindim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Mustafa abi yalnız Barska Swat'ların minimum parallax mesafesi ne acaba ? bazı dürbünler 25-30m.den başlıyor ve bu nedenle havalılara pek uygun olmayabiliyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Mustafa abi yalnız Barska Swat'ların minimum parallax mesafesi ne acaba ? bazı dürbünler 25-30m.den başlıyor ve bu nedenle havalılara pek uygun olmayabiliyor.

Bu bilgi için distribütör firmaya yazalım ve yanıtını bekleyelim,çünkü en doğru yanıtı onlar verir sanırım.

• Leapers'ın da güzel dürbünleri var mesela BUGBUSTER :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Leapers'ın da güzel dürbünleri var mesela BUGBUSTER :)

Dikkate alacağım Murat. :)

• bu gercekten cok güzel bir haber inşallah en kısa zamanda hayata geçer.BSA da güzel bir marka ve çok çesit var

• Her ne kadar dünkü toplantımızda sözlü olarak tebriklerimi ve başarı dileklerimi ilettiysem de aynı duyguları forumda da dile getirmek istedim.
    Mustafa kardeşimiz gerçekten emek ve para harcayarak bu güzel hobimizin düzgün bir şekilde gelişmesi için elinden geleni seve seve yapmakta.
    Silah konusunda geliştirdiği modifikasyon çalışmaları zaten mevcutlara büyük zenginlik katmıştı. Arkasından kendi silahını üretme çalışmaları ve derken silah ithalatı ve bu kere de dürbün, ayak vs. gibi eklemeleri, çoğumuzun beklentilerini zahmetsizce karşılamamızı sağlayacak.
    Tekrar ellerine sağlık....

S&W 686-6

• aman allahım bu bir rüyamı?ilksiparişi ben vermem istiyorum bennnnn

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• tarih belli mi amcam peki?ne zaman sipariş verebileceğiz yoksa ben yurt dışı ilyazısmalara devam edeceğim.sağolsun airgundepot yetkilileri benimle yakında ilgileniyorlar.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• kaliteli bir dürbünde ben alırım memnuniyetle :)

webley patriot 5.5

• mustafa abi bu çok güzel bir haber teşekkür ederim. peki ilk numuneler ne zaman geliyor.

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• amca halen gelişma yokmu ne zman sahip olacağız bu dürbünlere?eğer daha zaman alcaksa ben yurt ışından getırteceğim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• amca ne zman gelecek bu dürbünler gelişme yokmu?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Official Post

Arkadaşlar Avrupa krismıs tatiline girdi 10 Ocakdan önce bir şey söyleyemem.