torun 5,5 mm 30 metre =)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün bende bir grup yapayım dedim tabi pcp ler kadar iyi olmaz ama en azından denedim ;keyf;:P

torun k101 5.5 mm ince mehmet 30 metre atış yaptığım yer aşırı rüzgarlıydı yanda tarihin üstünü boyadım ondan siyah =)

5 atış
    [Resim Engellendi: http://img119.imageshack.us/img119/1953/1000470jn5.jpg]

10 atış
    [Resim Engellendi: http://img119.imageshack.us/img119/8882/1000471dv1.jpg]

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Genç kardeşim bu hobi birazda imkanlarla sınırlı inşallah ilerde güzel tüfeklerin olur ve yine guruplarını bizimle paylaşırsın

• Öncelikle iş PCP de değil. PCP olmayan tüm tüfeklerde de atış tekniği ve kaliteli muhimmat ile de güzel grupmar yapabilirsin. Bir kere kullandığın mermi hepten fiyasko. O mermi ile PCP ile de pek bir şey yapamazsın. Leblebi at daha iyi...

pellet konusu hakikaten çok önemli, bulabildiğiniz pelletleri deneyerek silahınızın hangi pelleti sevdiğini bulun. Bu pellet pahalı olamayabilir, o zaman daha şanslısınızdır :)

birde gurup atışı yapmak için rüzgarsız havayı/yeri seçin. sürekli aynı hızda/yönde esen rüzgar gurubu pek bozmaz, ama yön ve hız değiştiren rüzgarda gurup çalışması yapmayın.

ayrıca:

1. gurup yaptığınız tarih-silah-pellet-mesafe-kaç atış olduğu bilgilerini hedef kağıdına yazın
    2. hedef üzerine boyutu bilinen bir cisim (metal para vs) koup fotoğrafını çekin

bu şekilde ilerde gelişiminizi, pellet farklılıklarını vs kronolojik olarak görebilirsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Öncelikle iş PCP de değil. PCP olmayan tüm tüfeklerde de atış tekniği ve kaliteli muhimmat ile de güzel grupmar yapabilirsin. Bir kere kullandığın mermi hepten fiyasko. O mermi ile PCP ile de pek bir şey yapamazsın. Leblebi at daha iyi...

mermi kalitesiz biliyorum ama burda başka mermi bulmak zor hep dandik yapcak birşey yok böyle idare ediyorum artık :) sadece mermi değil silahlar falan da dandik mesela gamo bile bulmak çok zor ...

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• İnternetten alış veriş yapmanızı tavsiye ederim güvenilir siteler ve açılcak siteler var oralaradan alış veriş yaparsanız mutlu olursunuz

• harbiden kağıdı delmiş ;(

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png