air ranger fx pompa ile dolum?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaslar air rangeri fx pompa ile 250 bar basilabilirmi? pompa da zedelenmeye bagli arizalar yasanir mi? konuyla alakali etraflica bilgiye ihtiyacim var. cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

• Pompanın ısınmasına müsade etmeyecek şekilde pompalarsanız sorun olmayacaktır. Isındığı zaman on dakika mola verin.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Pompanın ısınmasına müsade etmeyecek şekilde pompalarsanız sorun olmayacaktır. Isındığı zaman on dakika mola verin.

cevabiniz icin tesekkur ederim. dolumu epey bi zaman alicak galiba. aslinda bu tufegi daha almadim sadece bilgi edinmeye calisiyorum. bizim buralarda scuba dolumu yok tek care pompa. oda cok ugrastiracak gibi vazgecsem mi alsam mi cok kararsizim.

• Air ranger' i nereden alacaksınız. Bulunduğunuz yerde scuba dolum istasyonu yoksa forumdaki arkadaşlara scuba dolumu için pompa yaptırabilirsiniz.

• Air ranger' i nereden alacaksınız. Bulunduğunuz yerde scuba dolum istasyonu yoksa forumdaki arkadaşlara scuba dolumu için pompa yaptırabilirsiniz.

temiz 2. el veya sıfır alabilirim. silahi tedarik etme faslinda sorun yok da iste aldiktan sonra pisman olmamak adina bilgi edinmeye calisiyorum. bahsettiginiz el yapimi pompalama duzenekleri ilgimi cekmiyor acikcasi pek saglikli olmadigi kanaatindeyim. aslinda yuksek basinc kompresorleri ilgimi cekmiyo degil ama cok yer kaplayacak cok teferruatli oluyo.yani sunu istiyorum portatif biseler.. anlatabiliyomuyum hani dolum isini bi pompa ile yapmak istiyorum fazla ugrastirici olmamak kaydiyla. acaba aa s510 x fac mı alsam cok kararsiz kaldim

• air ranger i sucuba ile kulanın hobiden zevk alın..temiz sucuba verebilirim..çelik/carbon mevcut..tel.505.6245869

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Rangerı her 30 atışta bir 250 bar a doldurmak sizi üzebilir. Tabiki bu gücü 5,5 cal ve 60 fp ye düşürüldüğünü varsayarak söylüyorum. bar çok düşünce zevk vermiyor çünkü.

• Air Anger 6.35 candır. Vurduğu yerde imzasını bırakır. Bu güzelliğin bedeli vardır o da bol hava sarfiyatı. Bu tüfeği pompayla doldurmaya çalışırsanız koca gün boyunca 60-80 atış yaparsınız. Gün sonu da dermanınız kalmaz. Bu arada tüfeği doldurduktan sonra 10 dakika kadar dinlenmeniz lazım. Yoksa ellerinizin titremesi ve nefes düzensizliği yüzünden atışlarınızın bir anyaya biri Konya'ya gider. Scuba şart bu tüfek için. Esasen pcp' den zek alınmak isteniyorsa hangi marka ve model olursa olsun scuba şart. Bir sene boyunca pompa kullandıktan sona scubaya geçen biri olarak konuşuyorum.

• Rangerı her 30 atışta bir 250 bar a doldurmak sizi üzebilir. Tabiki bu gücü 5,5 cal ve 60 fp ye düşürüldüğünü varsayarak söylüyorum. bar çok düşünce zevk vermiyor çünkü.

evet tam olarak düşündüğüm şey bu. vazgeçme aşamasındayım. scuba tüpü adıyamanda dolduramam.

• Air Anger 6.35 candır. Vurduğu yerde imzasını bırakır. Bu güzelliğin bedeli vardır o da bol hava sarfiyatı. Bu tüfeği pompayla doldurmaya çalışırsanız koca gün boyunca 60-80 atış yaparsınız. Gün sonu da dermanınız kalmaz. Bu arada tüfeği doldurduktan sonra 10 dakika kadar dinlenmeniz lazım. Yoksa ellerinizin titremesi ve nefes düzensizliği yüzünden atışlarınızın bir anyaya biri Konya'ya gider. Scuba şart bu tüfek için. Esasen pcp' den zek alınmak isteniyorsa hangi marka ve model olursa olsun scuba şart. Bir sene boyunca pompa kullandıktan sona scubaya geçen biri olarak konuşuyorum.

kesinlikle öyle. air ranger ı seçmemdeki temel amacım güç ve isabeti birarada vermesi. malzeme kalitesi de cabası. dediğim gibi adıyamanda scubayı dolduramam herhangi bi dolum istasyonu yok cünkü.