Hatsan mod 125 vortex dürbün sıfırlama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben tüfeğimi yeni aldım fakat sıfırlama bilgilendirmelerinde hep sehpalı anlatımlar olmuş ve tüfek sabit ikrn 3 atış istemiş ama bu tüfek önden kırmalı olduğu için pallet koymak için mecburen tüfeği oynatmamız gerekiyor bu konuda bilgili arkadaşlardan yardıö istiyorum lütfen

• Hep aynı noktaya nişan alıp 3 atış yaptıktan sonra dürbünün taretleriyle ayarınızı yapabilirsiniz. Ancak haşin bir silahtır dürbünü sağlam bağlamanız gerek. Dürbünün verimli olması için de sağlam, kaliteli olması gerekir.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• zor bir tüfek almışsın dürbünü iyi sabitlemen gerek yoksa sıfırlama yaparken baya bir zorlanacaksın.

• Hep aynı noktaya nişan alıp 3 atış yaptıktan sonra dürbünün taretleriyle ayarınızı yapabilirsiniz. Ancak haşin bir silahtır dürbünü sağlam bağlamanız gerek. Dürbünün verimli olması için de sağlam, kaliteli olması gerekir.

Kesinlikle haklısınız. Sağlam bir dampa ayak ile bağlamanız gerekli. Çok sert ve kuvvetli bir tüfek seçmişsiniz. Sabit bir noktadan tüfeği de bir yere dayayarak bir kaç atış yaparsanız tüfeği sıfırlayabilirsiniz. Burada arkadaşlarında bahsettiği gibi kesinlikle dürbünü iyi bir şekilde sabitle meniz gerekli.

• Ben tüfeğimi yeni aldım fakat sıfırlama bilgilendirmelerinde hep sehpalı anlatımlar olmuş ve tüfek sabit ikrn 3 atış istemiş ama bu tüfek önden kırmalı olduğu için pallet koymak için mecburen tüfeği oynatmamız gerekiyor bu konuda bilgili arkadaşlardan yardıö istiyorum lütfen

dürbünü sıfırlayabildiniz mi?

• Tüfeği yeni aldiysanız bir süre gez arpacık atışı yapmakta fayda var. Ben şahsen dürbün bağlamadan 50mt atışlarını sorunsuz olarak yapıyorum bende de 125 vortex var.

agt Havalı Hobiler agt

• yaylı tüfeklere pahalı dürbün takmayın arkadaşlar.Yayın tepme kuvvetinden dolayı illa ki bozaktır o güzelim dürbünler.Gez göz arpacık yeterli yaylılarda ilerde psp ye geçince dürbünün keygine bakarsınız.

• yaylı tüfeklere pahalı dürbün takmayın arkadaşlar.Yayın tepme kuvvetinden dolayı illa ki bozaktır o güzelim dürbünler.Gez göz arpacık yeterli yaylılarda ilerde psp ye geçince dürbünün keygine bakarsınız.

Aynen üstat ?

Volkan URAS

• elimde yirmi yıldan fazladır bulunan 3-9x40 sanırım optima dürbün var.üç sefer bozuldu topladım.artıkılı koptu en son.artıkılı tamir ettim yayını güçlendirdim.bakalım fayda edecekmi

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO