Kral pcpler için regülatör uygulaması varmı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • Kral tüfeklerin aslında regülatöre pek fazla ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Chrono sonuçları stabil olduğunu kanıtlıyor. Ancak regülatör uygulaması yapılmış bir tüfeğin performansını da verdiği söylenemez. 850 fps ile başlayıp 100 barda 750 fps hıza düştüğü zaman regülatörün kıymeti çıkıyor ortaya. Tabi tercih meselesi regülatör işi ama ben ve benim gibi 200-100 bar arası aynı stabilitede atış isteyenler için regülatör şart. Tüfeğin fiyatının uygun olması regülatör taktırmak için engel değil. Regülatör bu hobinin 300-400 liralık bir parçasıdır sadece. Nasıl ki scuba-pompa-moderatör-kamuflaj vs.. hepsine para harcıyorsak bu hobi için buna da harcamak gayet doğal. Tüfeği satarken sökersin regülatörünü, yeni aldığın tüfeğe monte ettirir ya da harici satarsın.

 • e bay'da audrius regulatörler satılıyor fiyatları da 69$ buda 250 tl civarında oluyor,bu adam bu fiyata satabiliyorsa bizim burada seri üretimi 200 tl kadar düşmesi lazım.

 • Kralın Maxi ve jumbo kullanıyorum, burada kavram karmaşası olmaması için bir konuyu açıklığa kavuşturmak gerekli diye düşünüyorum (yeni başlayanlarda güç ayarı tercih sebeplerinin içinde en önemlilerden); kralda bulunan güç ayar düğmesi örneğin yarım güçte başlanıp, hava azaldıkça güç artırılarak 100 bar civarında en yukseğe getirilecek şekilde bir nevi regülatör işlevi oluşturmuyor mu? Eğer uzun mesafe ,tahribat gibi amacımız varsa( ki kralların tahribat dan çok grupmana yatkın olduğunu düşünenlerdenim) sürekli en yüksek güce ihtiyaç olduğundan bu durumda tek çözüm regülatör.Yanılıyormuyum?
  Bu arada kralın şu sayfadaki regülatörü üzere taktırıp kullanan varmı acaba?
  http://kralav.com/tr/aksesuarlar

  "Kendini bil"


  Hatsan mod. 45 (1993 model)
  Hatsan mod 87 QE
  Hatsan AT44 (180cc)
  Hatsan Escort MPA- TS


  Kral Puncher Maxi
  Kral Puncher Jumbo

  Kral NP01

  Kral Puncher Nemesis


  Zoraki HP 01-02 light (4.5)
  Zoraki HP01-02 ultra (4.5)


  Crosman Vigilante
  KWC Mauser M712