CO2 tüplü tabanca gaz kaçırma sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamunaleyküm hayırlı bayramlar.Foruma yeni üye oldum konuyu yanlış yere açmış olabilirim öyleyse kusura bakmayın.Bersa P9 CO2 tüplü tabancamla bir şarjör atış yaptıktan sonra şarjörü tekrar doldururken silah bi anda hava kaçırmaya başladı.Bi hışımla elime aldım tüpü sıkıştıran vidayı sıkmaya çalıştım ama gayet sıkıydı.O tüp öylece bitti ve sonra yeni bir tüp taktım.Onu da aynı şekilde saniyeler içinde bitirdi.
    Tüpü delen kısımda bi sorun mu var acaba ne yapmam gerekir anlayan varsa yardımcı olursa çok iyi olur.

• Öncelikle hoşgeldiniz. Forum kuralları gereği tanışalım bölümündekendinizi tanıtmanız gereklidir.

Sorununuza gelince tüpün takıldığı yerde tüpü delen iğnenin etrafında o-ring var. O hasarlanmış olabilir. Öncelikle orayı kontrol edin derim. Birde o Co2 tüpü buz gibi bir şekilde o-ring üzerine boşalmış. 2.tüp de aynı şekilde olmuş. En baştaki sorun belki ordan olmasa bile oradaki conta sertleşmiş ve özelliğini yitirmiştir diye düşünüyorum.

Tanışalım kısmını ve profil bilgilerinizi doldurmayı unutmayın.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Peki o-ring bozulduysa sadece o-ring bulunur mu ben değiştirebilir miyim ? Eğer ki bir yere yaptırmak gerekse , şehir içinde bi av malzemesi satan bayi ya da ASG'ye yollasam ücreti tahmini ne kadar olur ?

• İşte o konuda bir şey diyemem. Ama illaki bu konuda tecrübesi olan biri vardır forumda.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Garantisi devam etmiyor ama durumu anlatır bir mail attım yine de.Teşekkür ederim :)

• Ordaki oringlerden bulundugunuz bolgedeki sanayide hidrolik pnomatik işi yapanlardan da temin edebilirsiniz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bu benim açımdan daha kullanılabilir bir bilgi oldu teşekkür ederim :)

• Co2 tuplu tabancalarin gaz kacirma sorunu sonsuza dek surecek :) elimden 10 larca gecti gaz kacirmayanina raslamadım.
    Yapmaniz gereken tuplu tabanca almamak ille de alacaksaniz contalari ve yedek parcalarini bulabiliceginiz bir model almalisiniz !

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• Bunu yeğenimden almıştım kendi alacağım türe henüz karar veremedim zaten , neyse o ayrı konu :)

• Arkadaşlar Merhaba,

Maske İş Güvenliği olarak Drager firmasının iç anadolu bölgesinde yaklaşık 9 yıldır anabayiliğini yapıyoruz.

Havalı tüfeklerde kullandığınız çelik silindirlerin (Tüplerin) satışını ve dolumunu yapıyor, aynı zamanda eğer kullanmış olduğunuz silindirler Drager marka ise periyodik bakımları da teknik servisimiz tarafından güvenli basınç testleri uygulanarak tarafınıza iletiliyor.

Merkez : İvogsan 1467. Cadde 2/22 Elektrokent Ostim - ANKARA 0312 320 20 24

Şubemiz : Eskortek İş Güvenliği Eskişehir Osb İş ve Ticaret Merkezi 0534 554 1992

Siz değerli AirGunTurk ailesine özel Silindir(Tüp) fiyatlarımız için bizi arayın.:!: Herkese iyi günler dileriz. :)

Satış Danışmanı : Siyami KAHRAMAN