kral puncher breaker vs fx wildcat

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar videoyu izlemiş olursunuz belki, bende akşam öyle dolanırken buldum ve paylaşmak istedim. özellkikle başlıkta fiyatlarıda yazdığı için merakla izledim videoyu fx wildcat 1600 dolar puncher 500 dolar... hangisini tercih edersiniz :) gerçekten çok hoşuma gitti video. puncher fx ten daha iyi grup çıkarmış özelliklede 40 yard sağlam olmuş.. videonun başında ilk fx in grupman atışını gördüğümde puncher ın grupmanı dağıtacağını düşündüm ama öyle olmadı... bilmiyorum ama puncher serisinden birtane almak şart oldu gibi...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Kral arms gururumuz. Başarılarının devamını dileriz. İnşallah birgün silah sanayiinde dünyada birinci oluruz. Hadi huğlu atakarms,sarsılmaz..... çalışın boş durmayın ^^

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5