Hatsan pompa kaçak oluyor ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Uzun süredir at44 hakkında sorular soruyordum. Şu an aldım ve ilk atışlarımı yaptım bu haftasonu şimdi eve geldim ve hava basayım dedim basamıyorum. Arkadaşlar 50 bardan sonra çıkmıyor. ve daha sadece 1 kere hava bastım tüfeğin hava giriş kısmından kaçak sesi geliyor nasıl engellerim bilemiyorum. yardımcı olur musunuz ?

• Tufege gıren Dolum ucunda 2 adet orıng var onlardan ilkını tufege sokarken ıssırttırmışsınız muhtemelen yani dış çeperi bozulmustur,yedekte gelen orıng ıle degıstırın sorun duzelecektır.Dolum ucunu tufege sokarken orıng bolumunu azıcık ıslatın kibarca itiniz...İşınız bıttı pompayı kaldırdıgınızda dolum ucuna bır plastık boru uyarlayın ve gecırınkı saga sola carpma durumunda bu orıngler zarar gormesın

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Arkadaşlar merhaba,
    Uzun süredir at44 hakkında sorular soruyordum. Şu an aldım ve ilk atışlarımı yaptım bu haftasonu şimdi eve geldim ve hava basayım dedim basamıyorum. Arkadaşlar 50 bardan sonra çıkmıyor. ve daha sadece 1 kere hava bastım tüfeğin hava giriş kısmından kaçak sesi geliyor nasıl engellerim bilemiyorum. yardımcı olur musunuz ?

Var ise çok az miktarda silikon gres ile dolum ucundaki oringlere film uygulayınız.Yoksa beyaz kokusuz vazelin de olur..
    Pompa ile dolum yapacaksanız 100 barın altına asla düşmeyin.
    180 bar dolumdan yukarı çıkmayın.
    Dolum sonunda pompa borusundaki havayı pirinç valf vasıtasıyla tahliye etmeden dolum ucunu çıkarmayın.
    Pompanızda oringlerin bulunduğu bölgeyi bir sonraki kullanıma kadar bezle sararak korumaya alın..

Saygılarımla