Optik nişangah

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi günler. Holosight nişangah almayı düşünüyorum. 7,62x51 nato mermisinin sok ve geri tepme basıncına dayanabilecek orjinal bir ürünü nereden bulabilirim? İnternette o kadar çok çakma ürün satılıyor ki emin olamadım. Askeri personelim gerçek güçlü bir silahta kullanacağım o yüzden orjinal olması çok önemli. Bilen birileri dönüş yapar ise çok memnun kalırım.

• bu siteyi referans olarak alabilirsiniz. Ankara da tanış meslektaşınız varsa sizin için yakından inceleyebilir.
    http://www.tac87.com/OPTIK-NIS…A_147-2.html#labels=147-2

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Çok teşekkürler. İşte aradığım site tam olarak burasıymış. ☺️

• Normalde çin sitelerinde 10-20 ortalama fiyatlara alışınca bu fiyatları görünce şaşırdım hatta dün akşam bir sitede 4$ a gördüm.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Evet piyasada saçma sapan ürünleri orjinal diye satanlarla dolu neyse ki bu firma cidden bu işi elit şekilde yapıyormuş bilmiyordum. Ve hemen güzel bi takım sipariş ettim.

• Evet piyasada saçma sapan ürünleri orjinal diye satanlarla dolu neyse ki bu firma cidden bu işi elit şekilde yapıyormuş bilmiyordum. Ve hemen güzel bi takım sipariş ettim.

Buradan bakın güzel site ama bazı ürünler çok pahalı. Örneğin burada satılan bir dürbün montajını amazondan (orjinal markanın sayfasından) 5 kat düşük rakama satın almıştım.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Fiyatların biraz tuzlu olduğu doğru fakat, ben amazon veya ebay gibi sitelerden alışveriş yapmayı bilmiyorum. Bu siteden aldım. Gayet memnun kaldım.