Gladiator

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;director; sn.üstadlar merhaba,pazar günü zekeriyaköy buluşması var ve fx lerle meraklılar tanışacak deniyor.biz taşradakiler içimizin gitmesine rağmen çeşitli nedenlerle katılamıyoruz.elimizden gelen hergün forumu takip ederek biraz bilgilenmek.ama ne yazıktırki ne yatagun dan nede fx lerden hiçbir haber yok.forum üzerinden bu konularla ilgili olarak ara sıra bilgilendirme yaparsanız sanıyorumki benim durumumda olan diğer forum üyesi arkadaşlarda memnun olur.saygılar.ahmet fahri özyurt #hims;lol;;şrofls;.;atlise;

• ;director; sn.üstadlar merhaba,pazar günü zekeriyaköy buluşması var ve fx lerle meraklılar tanışacak deniyor.biz taşradakiler içimizin gitmesine rağmen çeşitli nedenlerle katılamıyoruz.elimizden gelen hergün forumu takip ederek biraz bilgilenmek.ama ne yazıktırki ne yatagun dan nede fx lerden hiçbir haber yok.forum üzerinden bu konularla ilgili olarak ara sıra bilgilendirme yaparsanız sanıyorumki benim durumumda olan diğer forum üyesi arkadaşlarda memnun olur.saygılar.ahmet fahri özyurt #hims;lol;;şrofls;.;atlise;

+1000000000123456789 :D:D;keyf;;box;x;box;x:D:love::love:;atlise;

• Official Post

Fahri bey dün sabah 04 de eve geldim, uyudum sabah 07.30 da uyanıp 08.00 da şirketteydim, ful kadro çalışıyor elimizden geleni yapıyoruz, ama inanın hiç bir iş kolay olmuyor.

Evet arkadaşlar FX T12 - Gladiator DA ve Revolution silahlar ile birlikte tüm yan aksesuarları ve FX Diabolo 4,52 ve 5,52 (JSB Exact) pelletler Gümrüge geldi ve şuan çekme işlemi ile uğraşıyoruz, Bu hafta sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz, Bir taraftan da www.yatagun.com.tr ı son testlerini yapıp açmaya gayret ediyoruz,

Bu arada oldukça yoğun, PM - eposta ve telefon alıyorum, kimse endişelenmesin, herkese yetecek miktarda ürün var.

• sn.serdar,endişelenme diye bir durum yok ;şrofls;.;şrofls;. .ticaret yapan biri olarak sizleri gayet iyi anlıyabildiğimi düşünüyorum.allah(c.c)yardımcınız olsun ,ama takdir edersinizki bu zehirinde panzehiri daha bulunmadı,merak ediyoruz.pazar günü denince bizde elimize 2 gün sonra(kargo süresi)geçecek diye şimdiden sizleri şıkıştırmaya ;lol;;lol;;lol; çalışıyoruz.kolay gelsin.saygılar.ahmet fahri özyurt

• Kolay gelsin Serdar Bey

yardıma ihtiyaç var mı?

Selamlar

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Official Post

Teşekkür ederim, bitmek üzere . :)

• mustafa abi , fxler geldiğinde size zahmet bana çağrı bir atıverin. bazen net başında olamıyorum.istanbula kadar gelip elime alıp karpuz gibi seçmeyi istiyorum.
    hangisinden tok ses gelirse onu alacağım:) hani karpuzlar azalmadan diyorum :thumbup:

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ;şrofls;. olay budur abi sen tüfekten baya anlıyorsun.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40