Hatsan Proxima W LW VORTEX

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fps kaybı olacaktır ama zamanla silaha alışırsanız pek bir önemi kalmayacaktır. Atos abim daha iyi bilir np-01 i ama 3 sarjörün sonunda 650 fpsden 450 ye düştüğünü okumuştum (5.5 için)

• İlk çıkan np01 ler çekiç yay düzenegı ıle çok guclu ve az atış yapıyordu,,Yenılerı revize edıldı atış sayısı ve özellıklede isabeti oldukca arttı...Arkadasımın np01 i ilk cıkanlardan idi fabrıkaya gonderdık 2 gunde revize olup geldı ve tam gucte 25 atıştan 45 atışa cıktı....Np05 de 140 cc artan tüp hacmıyle tam güçte sanırsam 65 atış çıkartır

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• nette np05 hakkında pek birşey bulamadım linki varmı

Bir şey daha sormak istiyorum fiyat ve boyut düşünmeksizin kral breaker bulup ile np05 i kıyaslama yaparsak avantajları dezavantajları nelerdir

Aslında hep bulup tarzı tüfekler hoşuma gitmiştir bu breakerlerin isabeti nasıl acaba

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• kral np05 face vs de tanıtımı el altından yapıldı gibi...kral monarch ve kral np05 denıldıgıne göre 2018 ProHunt fuarından sonra satışta! oda Mayıs ayında.... ilgili link burada

https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4574

Kral N05 ve Kral Bulpup hangısını secmelıyım hangısı ısabetlı konusu tamamen tarz göruntu meselesi,hangısının göruntu hoşunuza gıttı onu alın, hemen hemen tum kralların mekanızmaları aynı,,Kralı zaten Kral yapan önemli faktörlerin başında malum isabeti geliyor

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• Verdiğiniz cevaplardan dolayı çok teşekkür ediyorum pcp hiç aklımda yokken simdi ciddi ciddi pcp düşünüyorum haydi hayırlısı diyelim

Buarada söylemeden geçemeyeceğim kral 'ın web sayfasına bir bakayım dedim hepside birbirinden güzel bol çeşitli tüfekle karşılaştım kral neyapmis öyle ateşli jarjörlü tüfeklerden kr15-1 e bayıldım

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Verdiğiniz cevaplardan dolayı çok teşekkür ediyorum pcp hiç aklımda yokken simdi ciddi ciddi pcp düşünüyorum haydi hayırlısı diyelim

Buarada söylemeden geçemeyeceğim kral 'ın web sayfasına bir bakayım dedim hepside birbirinden güzel bol çeşitli tüfekle karşılaştım kral neyapmis öyle ateşli jarjörlü tüfeklerden kr15-1 e bayıldım

Rica ederim veya ederiz gönlunuz ferah olsun yanlış marka yanlış ürün bu forumda tavsiye edılmıyor genelde,çok tecrubelı kışıler tanıdım bu forumda çok faydalarını gördüm,seviyeli kaliteli bir forum,burası iyiki var,sizede faydamız olmuşkı ne mutlu bize...Size faydalı olan begendıgınız cevaplara beğen linkini tıklayabilirseniz :)

• Rica ederim veya ederiz gönlunuz ferah olsun yanlış marka yanlış ürün bu forumda tavsiye edılmıyor genelde,çok tecrubelı kışıler tanıdım bu forumda çok faydalarını gördüm,seviyeli kaliteli bir forum,burası iyiki var,sizede faydamız olmuşkı ne mutlu bize...Size faydalı olan begendıgınız cevaplara beğen linkini tıklayabilirseniz :)

hocam kusurama bakmayın da bişey danışacağım şimdi ben 2 silah arasında kaldım np01 ve sortie siz demişsinizki yeni np01 ler revize edildi nasıl anlıcaz bunu yanş ben şimdi aksu avdan alsam bugün revize olanımı gelecek acaba yada fuar günnü beklim napim bilemedimki ha amacım böle uzun mesafeler deyil zaten seçimlerime bakarsanız anlaşılıyor küçğk hacimli bir pcp zaten zorakim var kaya gibi birde pcp olsun yanında saygılar...

• kral np01 ı bayıden aldınız baktınız tam guc 24 atış yapıyor kral idrıs ustayı arayıp sılahı kargoluyorsunuz revıze olup 2 gunde gelıyor,,krala gözu kapalı guvenın musterı memnunıyetı ıcın adeta yırtınıyorlar zerre endıse etmeyın

Sortıe tüm Auto sılahlarda arada sırada olan takılma sorunu bu sılahta kucuk tup hacmı dolayısıyla fazlaca olabılıyor,,Auto guc ıster extra guc harcar buda yuksek tup hacmı ıster,65 cc tup ıle bu yuku kaldırmak zordur,küçük tup hacmı bırde otomatıkse hızla harcanan hava ve hızla düşen bar basınç ile süratle isabet bozulur,,Np01 ise 2 avantaja sahıp ıstıkrar ısabet ıcın,hem auto degıl hem tup hacmı buyuk....Sortıe ısabet guc ıstıkrar bakımından np01 ile kıyaslanamaz

Bu arada 105 cc np yı pompa ile 100 bardan 200 bara doldurmam kral pompa ile sadece 1.5 dakka

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• kral np01 ı bayıden aldınız baktınız tam guc 24 atış yapıyor kral idrıs ustayı arayıp sılahı kargoluyorsunuz revıze olup 2 gunde gelıyor,,krala gözu kapalı guvenın musterı memnunıyetı ıcın adeta yırtınıyorlar zerre endıse etmeyın

Sortıe tüm Auto sılahlarda arada sırada olan takılma sorunu bu sılahta kucuk tup hacmı dolayısıyla fazlaca olabılıyor,,Auto guc ıster extra guc harcar buda yuksek tup hacmı ıster,65 cc tup ıle bu yuku kaldırmak zordur,küçük tup hacmı bırde otomatıkse hızla harcanan hava ve hızla düşen bar basınç ile süratle isabet bozulur,,Np01 ise 2 avantaja sahıp ıstıkrar ısabet ıcın,hem auto degıl hem tup hacmı buyuk....Sortıe ısabet guc ıstıkrar bakımından np01 ile kıyaslanamaz

Bu arada 105 cc np yı pompa ile 100 bardan 200 bara doldurmam kral pompa ile sadece 1.5 dakka

peki hocam 24 atış ta şuan sizin np 01 niz 5.5 ise kaç barda oluyor ve varsa ölçüm cihazınız 30-40 atışı kaç fps de atıyor kusura bakamyın sizinde kafanızı şişiriyorum onuda öğrenimde sonuçta kullanıp yorumluyorsunuz sizin bilginiz şuan benim için baya önemli saygılar....

• crona cıhazım yok ancak verdıgı tahrıbat ses uzuna atısta dusme sevıyesı ile kanım gucu kesınlıkle gayet ıyı