Gamo stutzen ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo stutzen havalı tüfek hakkında bilgisi olan var mi alınır mı? Şekli olarak dikkati mi çekti, nasıldır stabilmidir tahribat gücü ne kadar nokta atışı yapılabilir mi ?

• Koleksiyon silahı, Diana markasında da benzeri var. Alttan kurmalı yaylı bir tüfek. Sıfır alacaksanız üstüne biraz daha koyup pcp alınabilir.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• sıfır alicam ama pcp düşünmüyorum tup taşıma derdiyle uğraşmak istemiyorum zaten taşıyacak araçta yok ,koleksiyon silahi derken neyi kastettiniz acaba ,nisan koyup vurma olarak eglencelik düşünüyorum ben bu silahta hafifliği ahşap oluşu ve alt kurma yayı diğerlerle nazaran daha kibar ve kısa oluşu dikkati mi çekti.

• sıfır alicam ama pcp düşünmüyorum tup taşıma derdiyle uğraşmak istemiyorum zaten taşıyacak araçta yok ,koleksiyon silahi derken neyi kastettiniz acaba ,nisan koyup vurma olarak eglencelik düşünüyorum ben bu silahta hafifliği ahşap oluşu ve alt kurma yayı diğerlerle nazaran daha kibar ve kısa oluşu dikkati mi çekti.

Gamoya bulaşıp hobiden soğumayın. Silahları güzelde servis, garanti tam kabus.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Şekli şemali çok güzel M1grand benziyor. Satın aldıktan sonra bilmem.

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98