Pcp pompası arıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi günler ben pcp pompası arıyorum fakat her pompa olur mu hangi özellikte olmalı bunları bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Elimde bir tane basınç ölçerli bisiklet pompası var acaba elimdeki pompa olur mu?

• pompa fiyatı nekadar acaba

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• bendede hatsan pompa var uygun fiyata verebilirim işiniz görülsün

• Hatsan ve Kral pompaları uzunca kullanmış söküp tamır edip orıng degıstırmış bırı olarak pıston ustundekı örınglerı zorlandıgında yırtılmaya deforme olmaya her ıkı markadada oldukca musaıttır...Onlarca kere tecrube ettıgım şudur elınden biraz iş gelen bırı kral pompanın orıngını degıstırebılır işçiliği çok daha kolay ve kısa sürer,,Buna keza Hatsanın işçiliği zor karışık ve uzun sürer ve muhtemelen ilk kez sökenın elınde kalabılır...bu arada çapı 6 mm cıvarındakı bu orıng belkı 50 krş 1 tl cıvarındadır...Tavsiyem özetle Kral pompadır

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• valla bendeki pompayı belki 10 kez kullanmışımdır sonrasında scuba tüp aldım pompa da öyle yatıyor.ben hatsan servis ile görüşmüştüm,bi göndereyim bakımı falan yapılsın diye değişecek parçası varsa değişsin satışa hazır olsun.onlarda gönderin yapalım demişlerdi.fakat ben vakit bulamamıştım pazartesi göndermeyi düşünüyorum gitsin gelsin 200tl ye veririm.ilgilenenlere duyurulur

• bende de pompa var ilgilenen olursa satabilirim.

marka , garanti durumu ve çalışırlığı ne durumda dostum .unutmadan birde fiyatı tabıkide :)

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • marka , garanti durumu ve çalışırlığı ne durumda dostum .unutmadan birde fiyatı tabıkide :)

kral markası . 23 haziran 2018 de aldım. garantili. hiç bir sorunu yok. zaten çok kullanmadım. faturasını gösterebilirim.