Pcp pompası arıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
 • İyi günler ben pcp pompası arıyorum fakat her pompa olur mu hangi özellikte olmalı bunları bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Elimde bir tane basınç ölçerli bisiklet pompası var acaba elimdeki pompa olur mu?

 • olmaz hocam ya hatsan pcp ya da kral pcp pompa bakacaksiniz. Elimde mevcut dusurseniz yardimci olurum

 • pompa fiyatı nekadar acaba

  Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

  Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

  Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

 • bendede hatsan pompa var uygun fiyata verebilirim işiniz görülsün

 • Hatsan ve Kral pompaları uzunca kullanmış söküp tamır edip orıng degıstırmış bırı olarak pıston ustundekı örınglerı zorlandıgında yırtılmaya deforme olmaya her ıkı markadada oldukca musaıttır...Onlarca kere tecrube ettıgım şudur elınden biraz iş gelen bırı kral pompanın orıngını degıstırebılır işçiliği çok daha kolay ve kısa sürer,,Buna keza Hatsanın işçiliği zor karışık ve uzun sürer ve muhtemelen ilk kez sökenın elınde kalabılır...bu arada çapı 6 mm cıvarındakı bu orıng belkı 50 krş 1 tl cıvarındadır...Tavsiyem özetle Kral pompadır

  Kral NP-01... 4.5 - 5.5 ;tacli# 3-12x44
 • valla bendeki pompayı belki 10 kez kullanmışımdır sonrasında scuba tüp aldım pompa da öyle yatıyor.ben hatsan servis ile görüşmüştüm,bi göndereyim bakımı falan yapılsın diye değişecek parçası varsa değişsin satışa hazır olsun.onlarda gönderin yapalım demişlerdi.fakat ben vakit bulamamıştım pazartesi göndermeyi düşünüyorum gitsin gelsin 200tl ye veririm.ilgilenenlere duyurulur

 • bende de pompa var ilgilenen olursa satabilirim.

  marka , garanti durumu ve çalışırlığı ne durumda dostum .unutmadan birde fiyatı tabıkide :)

  Kral Puncher Breaker W 5,5 Rg.

  Kral Puncher Breaker W 6,35-4,5

  Hatsan mod 135 QE Vortex 5,5

  Huğlu 12 ga süperpoze(özel yapım)

  Huğlu 20 ga süperpoze

  Sarsılmaz magic 12 ga

  Robust 222 12 ga

 • marka , garanti durumu ve çalışırlığı ne durumda dostum .unutmadan birde fiyatı tabıkide :)

  kral markası . 23 haziran 2018 de aldım. garantili. hiç bir sorunu yok. zaten çok kullanmadım. faturasını gösterebilirim.