patriot dağılıcak az kaldı!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • alalı en fazla 2-3 ay oldu ilk başta arpacık kısmı sağa sola dönmeye başladı :wacko: elle hafifçe dokununca gezi oynatabiliyorum plastik kısmını değil komple metal olan kısmı.nese dürbünden sonra onu takmamaya başladım ardından vidalar gevşemeye başladı 15-20 atıştan sonra kundağa bağlı olan vidalar gevşiyor ve gevşedikçe atışlar saçmalaşıyor sağa sola 5 cmye kadar kayıyor :S bugunde kundaktaki tetik kısmındakı vida düştü ;( tetiğin etrafındaki metali tutan :( yani güçten midir bilmiyorum ama bu tüfek yakın zamanda parçalancak gibi geliyor u½%; şimdi ben bu tüfeği hatsana yollamaya karar verdim ama elimde tüfeğin faturası yok ;$., sorun çıkar mı?? çünkü yani diğer yazılarda okuduğum kadarıyla para istemiyor hatsan bu tür aksaklıklar için ama fatura olmadığı için benden bir bedel isterler mi?? yardımcı olursanız sevinirim ^^

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• bence boşuna gönderme benim hw97k dabile bu dediklerin olmuştu locktayt la cıvataları sağlama alabilirsin .saygılarımla

• Birde tüfeği söküp takarken yağlı elle vidalara ellememek gerek. Çok az miktarda yağ kalması bile vidaların cözülmesini kolaylaştırır. Lock tite kullanmayı deneyin bence de. İnşallah metal aksamında birşey çıkmaz. ;box;x

• gez benim patriottada çoksorun oldu. yeni yuva açtım çelik vida taktım ne yaptıysam olmadı çözümü metal yapıştırıcıda buldum şimdi (istesemde :) ) oynamıyor.

Ayar vidalarınında yukarı aşağı ayarı yapanı her atışta yerinden fırlıyordu sağa sola ayarıda sürekli yerinde oynuyordu. Çözümü: hatsana gönderdim bugün aldım güzel olmuş henüz bir oynama yok.

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• hadi arpacığı falan hallederimde benim şuara canımı sıkan şu tetikteki vida resmen kundaktan koptu yani ;( giriyor ama nasıl diyim vidanın kundağa bağlı olan vidanın donmesini sağlayan o helezon şekil parçalanmış yani vidayı sıkmama gerek kalmıyor parmağımla itiyorum giriyor :)?( yani onu herhangibi bir şekilde yapıştırıcamı sanmıyorum arpacığı hallederim sanırm arkadaşın önerdiği yapıştırıcıyla vidalarda tamamda o diğer işi napıcam :) yakında namlu biyerde kundak bi yerde kalmktan korkuyorum :P 2000 e yakın mermi attım 5bine kadar dayanmaz sanırım :P

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• hw 77 de 6100 atış yaptım ilk aldığım gibi sağlamdı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• hadi arpacığı falan hallederimde benim şuara canımı sıkan şu tetikteki vida resmen kundaktan koptu yani ;( giriyor ama nasıl diyim vidanın kundağa bağlı olan vidanın donmesini sağlayan o helezon şekil parçalanmış yani vidayı sıkmama gerek kalmıyor parmağımla itiyorum giriyor :) ?( yani onu herhangibi bir şekilde yapıştırıcamı sanmıyorum arpacığı hallederim sanırm arkadaşın önerdiği yapıştırıcıyla vidalarda tamamda o diğer işi napıcam :) yakında namlu biyerde kundak bi yerde kalmktan korkuyorum :P 2000 e yakın mermi attım 5bine kadar dayanmaz sanırım :P

Bence hiç uğraşma direk hatsana gönder bakımınıda yapsınlar 1bir hafta 7 gün içinde koç gibi alırsın tüfeini. Bende aldığımda tüfeğin gezi rezzaletti dansöz gibi bi oyana bi bu yana yukarı aşağı oynayıp duruyodu artık en son yerinden fırlamaya başadı. Kundaktaki vidaları desen her atışta bir sıkmak zorunda kalıyodum. Namlu vidası kırıktı daha neler neler...

Yaz kafana takılan ne varsa bir nota gönder.Hiç uğraşma derim. Ben gönderdm yeni aldım tüfek değişmiş resmen...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• Hatsana gönderdiğinde eminim yaparlar ama arkadaşın esas meselesi fatura yok diyor.
    Bence önce telefon aç durumu anlat duruma göre hareket et.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• inan bana arkadaşım eğer zengin olsam param olsa sana o tüfeğin parasını verir onu kırıp çöpe atmanı isterdim eğer lotodan para çıkmış olsa bütün yerli malı tüfek kullanan arkadaşlara paralarını verir tüfeklerini kırıp çöpe atmasını isterdim yahu arkadaşlar bu yerli malı varya beş para etmez bırakın bu tüfekleri almayı kullanmayı tek iyi yanı ustalık öğretiyor bana diyeceksinizki; sen neden kullanıyon o zaman? eğer kullanmasaydım, şu an bu düşünceye sahip olmazdım bende kullandıkdan sonra farkına vardım beş para etmeyeceklerini neyse geçmiş olsun bak ben hatsana tüfek yolladım yay kırık arpacık yok ve namluyu pistona tutan pim kırık benden tüfeğin garantisi yok diye 30 ytl para istediler tüfeğin yanında faturayı yolladım fotokopi olarak ama nasıl olduysa yolladıgım fotokopi dükkanda kataloklarımın arasından cıktı :him:s neyse sonra faturayı faxladım ve garantiden karşılandı sende yolla fazla para istmiyolar ama bu sorun herzaman karşına cıkıcak bunu asla unutma neyse geçmiş olsun iyi atışlar

• garanti traş arkadaşlar önemli olan tüfeğinizin arıza yapmaması ikide bir arıza yapıp servise yolluyorsanız gantisi olsa ne olur olmasa ne olur.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• garanti traş arkadaşlar önemli olan tüfeğinizin arıza yapmaması ikide bir arıza yapıp servise yolluyorsanız gantisi olsa ne olur olmasa ne olur.

+9999999999999999 ;d;

Bravo. Tamamen aynı fikirdeyim.

egeteam.png