Aliexpress dampa ayak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • https://m.tr.aliexpress.com/it…5347&rmStoreLevelAB=2 Daha önce alıp kullanan var mı ? Hatsan mod 135 qe tüfekte diana dürbünle beraber kullanacam işimi görür mü ?

Valla dostum ben gerekli tüm açıklamayı sana yaptım uzun uzun yazdım ama bana inanmıyorsun ;tacli#

bu ayağın protector den farkı yok. Protector için ufak bi modifiye,

Bulursan temiz ikinci el temiz dm60, para sorun değilse sıfırı

sıfır ve ya temiz ikinci el yatagun dampa ayak.

Kalite ve performans sıralaması

1-dm60

2-yatagun

3- protector.

Ben dm60 kullanıyorum bugün 130 metre atışından geldim şişe kırıyordum.

Aynı şekilde yatagun da is görecektir ve ya modifiyeli protector.:thumbup:

Simdi ikinci el iş görecek bir yatagun aldım onu da orta sınıf bir yaylı da kullanmayı düşünüyorum.

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• o ringle desteklersen dürbünü bozmaz

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• inanmamak değil de daha Fazla kullanıcıya ulaşıp bilginin güvenirliliğini artırmaya çalışıyorum . Yardımlarınız için de teşekkür ederim

• o ringle desteklersen dürbünü bozmaz

yorumunuz için teşekkür ederim. Modifiye yapabilecek kadar tecrübeli değilim . İkinci el sportmach dm 60 veya sıfır yatagun alacam

• Zor bişey değil. Bir alyan 4 o ringe bakar. Eğer niyetin olursa yardımcı olurum.

• Foruma devamlı giremiyorum kusura bakmayın işlerden dolayı biraz yoğunluk var bu aralar

fakat ben mod 135 qe tüfeğimi alali yaklaşık 2 yıl olmak üzere
    bir yıldır aşağıda paylaştığım tek parça ayağı 7 8 aydırda aliexpressten getittirdiğim dürbünümü kullanıyorum
    (birçok kişinin dampasız verim alamassın dediği
    ön mercek çapı büyük dürbün takarsan dağılır dediği
    şimdi dağılmasada ileride dağılacak dedikleri dürbünümde tüfeğimde hala tek parça)
    116 140 190 176 metrelere farklı zamanlarda yaptığım atışlarım kanalımda
    kendi çapımda belki kötü belki iyi açıklamalarım videolarım youtubeda yayında

son videomun linki ;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dürbünümde aliexpress malı ; Beileshi 6-24x50 dolar zamlarından önce 37 dolara yani 150 lira gibi bi fiyata getittirdim
    (ikinci el satış fiyatı Türkiye piyasasında 200 250 300 350 + kargo ücretine satılırken)

dürbün için aldığım tek parça ayak buna benzer bi ayak sanırım 22 24 tl gibi bi fiyata getittirmiştim ;

https://tr.aliexpress.com/item…cbd22&transAbTest=ae803_4

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• abi dürbün ilanını yeni gördüm yanlış anlaşılmak istemem benim yukarıdaki yorumda söylediğim 9 10 ay öncesinin türkiye piyasasıydı
    dürbünüm geldikten sonra kim ne kadara almış satmış ilgilenmedim
    ana sayfada başlıklara bakarken dürbün ilanını gördüm şuanki fiyatlara hiç bişey diyemem.. yanlış anlasılmakta istemem malumunuz dolar 5,60 tl şuan

mod 135 qe vorteks Browning 3-9x40 ;avci;

Sarsılmaz Cobra 12ga. pompalı
    Huğlu kooperatif 12ga. Otomatik
    Çiftsan Süperpoze 12ga.
    Çiftsan çifte 16ga.

• tebrikler bravo size ;d;;d;;d;

vazgeçilmezlerim;

• abi dürbün ilanını yeni gördüm yanlış anlaşılmak istemem benim yukarıdaki yorumda söylediğim 9 10 ay öncesinin türkiye piyasasıydı
    dürbünüm geldikten sonra kim ne kadara almış satmış ilgilenmedim
    ana sayfada başlıklara bakarken dürbün ilanını gördüm şuanki fiyatlara hiç bişey diyemem.. yanlış anlasılmakta istemem malumunuz dolar 5,60 tl şuan

Yanlış anlayacak bir şey yok hocam benim ilanda dürbünün yanında verdiklerimi yok sayıp sadece dürbün gibi fiyatı değerlendiren bir kardeşimi uyardım o kadar. Sanırım o da yanlışını farketmiştir.

• Yerli tüfekler de herkesin farklı birşey söylemesi belli bi standartın yakalanmadığını gösteriyor . Ama mesela ithal tüfeklerde(diana gibi lider markalar) bu durum söz konusu değil 1 kişi dürbünü bu yöntemle kırar diyorsa 10 kişinin de dürbünü bozuluyor . Bizde durum farklı tepme sarsıntı güç aynı modellerde bile her tüfekte farklı . Artık bi standart yakalamaları lazım .

• Her hangi bir x olabilir. Ben mesala red dot ile atıyorum 0 x de =) hedef gözle görülebilir olduktan sonra pelletin düştüğü yere göre nişan alarak atış yapabilirsiniz. Dürbün ile de pelletiniz fazla düşme yapmıyorsa ve tambur ayarı yaparken sona dayanıp, son zoom da nişan alıp atış yaptığınız da görüş alanınız dışını vuruyorsanız daha düşük zoom da atış yapmalısınız. Tüfeğiniz güçlü ise düşme yapmıyorsa en son zoomda da atış yapabilirsiniz. Bu tüfek ve dürbünün sunduğu sınırlar içinde atıcının seçimine kalmış bir şeydir.;grin;

vazgeçilmezlerim;

• 6-24×50 durbun kullaniyorum 2 senedir. 100m gibi mesafelerde pellet kutusu vururken biraz zor oluyor. Sizin gozunuzun masallahi var :)

Gez göz arpacıkla da vurulur hocam sonuçta kimse tek atış şansın var demiyor ben de ilk atışla vurduğumu söylemiyorum zaten ;)

vazgeçilmezlerim;