Hatsan Mod99 Namlunun Oynaması Yardım...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi geceler arkadaşlar. Bir türlü pcp bir havalı tüfeğe geçiş yapamadığım için bir süre daha çok sevdiğim tüfeğimle vakit geçiriyorum. Gayet isabetli atışlar yaparken son zamanlarda kararsız atışlar yapmaya başladım. Belki benden de kaynaklıdır ama şöyle bir durum fark ettim. Namlu,

kapalı konumdayken elimle aşağı yukarı birkaç milimlik de olsa oynama yapıyor. Gözle görülebilir bir oynama söz konusu. Bu durum normal mi acaba, ne yapabilirim? Teşekkürler.

;avci;Ser4827_Mod99

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Serhilkat48 ().

• Normal değil atışlarınız bu yüzden kötü çıkabilir. Sonuç olarak kendiniz yapamayacağınız bir şey ise fabrikayı arayıp yollayın derim

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Namlu vidalarını iyice sıktım ama o boşluk devam ediyor. Sanırım servis yolu göründü. Garantisi 1 sene önce bitti. Acaba tuzlu mu olur?

;avci;Ser4827_Mod99

• oynayan yerin tam olarak namlu olduğuna emin ol bence.Diğer vidaları ve mermi yatağı contasını da bir kontrol et.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • oynayan yerin tam olarak namlu olduğuna emin ol bence.Diğer vidaları ve mermi yatağı contasını da bir kontrol et.

Bir daha kontrol ettim hocam. Vidalarda boşluk yok, ama dediğiniz gibi mermi yatağındaki conta iyice ezilmiş görünüyor. Bir de bunu değiştirip kontrol edeyim.İnşallah sıkıntı buradandır. Tüfeği orta yoğunlukta kullanıyorum ve 3 yıldır o contayı hiç değiştirmemiştim.

;avci;Ser4827_Mod99

Teşekkürler hocam dayanamayıp hemen ezilmiş contayı yenisiyle değiştirdim ve namlu süper oldu. :) Hiçbir oynama kalmadı. Burası hiç aklıma gelmemişti. Demek ki arada bir değiştirmek gerekiyormuş.

;avci;Ser4827_Mod99

• Arkadaşlar bir ricam daha olacak; yedekte dursun diye almak için nette arıyorum ama bulamıyorum. Bu contalardan nasıl temin edebilirim?

;avci;Ser4827_Mod99

• Teşekkürler hocam dayanamayıp hemen ezilmiş contayı yenisiyle değiştirdim ve namlu süper oldu. :) Hiçbir oynama kalmadı. Burası hiç aklıma gelmemişti. Demek ki arada bir değiştirmek gerekiyormuş.

rica ederim sorunun çözüldüyse ne mutlu bana.

• Arkadaşlar bir ricam daha olacak; yedekte dursun diye almak için nette arıyorum ama bulamıyorum. Bu contalardan nasıl temin edebilirim?

Buyur dostum bu olması lazım istediğin parça

https://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4550