Hatsan hercules mi supernova mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hatsan in herculese regülatör takılıyor mu? Takilmiyorsa regülatör takılabilen en güçlü hatsan tüfeği hangisi? Hatsanin kendi servisi her tüfeğe takiyormu? Cevaplariniz için simdiden sağolun

• Hercülese regülatör takılır . 1000 cc lik tüfeğini almak isterseniz regülatör ve stabilite artsın diye yapılan modifiyelerle bir tüfek parası daha verirsiniz . Sadece tüfek için 5 bin tl bütceniz varsa çok güçlü Harika bi tüfeğe sahip olabilirsiniz

• maalesef 3.000 tl bütçem var. Bt65 elite lw alıp hatsanin kendi sitesinden regli bt65 tüpü almak daha mi mantıklı? Benim amacim 300 metrede kutu kolayı delsin. Yani hem tahribat hem isabet. 10 atıştan 7 si kutu kolayı bulsun ve delsin. Yoksa hatsan kendi serviside reg montajliyormus diye okudum bi yerde?

• Bence 300 mt den kutu kolayı delersiniz ama vuramazsınız. 300 mt çok afaki bir mesafe kutu kola için. 300 tane atarsınız belki 1 tane vurursunuz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bence de mesafeler afaki... Haa 300 mt de 10 lt pet şişeye atacağım derseniz anlarım. Ama kutu kola işi biraz zor. Bence...

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• maalesef 3.000 tl bütçem var. Bt65 elite lw alıp hatsanin kendi sitesinden regli bt65 tüpü almak daha mi mantıklı? Benim amacim 300 metrede kutu kolayı delsin. Yani hem tahribat hem isabet. 10 atıştan 7 si kutu kolayı bulsun ve delsin. Yoksa hatsan kendi serviside reg montajliyormus diye okudum bi yerde?

hatsanın kendi regülatörlerin sıkıntı olduğunu söylüyor herkes . En iyisi bilindik birine yaptırmak. Bence bt65 yerine hatsan süpernova Veya kralın süper jumbo tüfeğini alın. 500 cc tüp sizi üzmez. İşinizi görür. Havalı tüfek için 200-300 metreler çok extrem birşey . Pellet gitmesine gider ama hedefi bulmaz . Ama tabi olmayacak birşey de değil o size kalmış . Extra modifiye ettirerek Avrupa seviyesinde bi tüfeğe yarı fiyatına sahip olabilirsiniz . Bu konu da forum da çok iyi ustalar var. Bütceniz de iki tüfek için yeterli olur.

• tavsiyeleriniz icin sağolun

hatsanın kendi regülatörlerin sıkıntı olduğunu söylüyor herkes . En iyisi bilindik birine yaptırmak. Bence bt65 yerine hatsan süpernova Veya kralın süper jumbo tüfeğini alın. 500 cc tüp sizi üzmez. İşinizi görür. Havalı tüfek için 200-300 metreler çok extrem birşey . Pellet gitmesine gider ama hedefi bulmaz . Ama tabi olmayacak birşey de değil o size kalmış . Extra modifiye ettirerek Avrupa seviyesinde bi tüfeğe yarı fiyatına sahip olabilirsiniz . Bu konu da forum da çok iyi ustalar var. Bütceniz de iki tüfek için yeterli olur.

Peki hangi tüfeği alıp modifiye edeyim, supernova mi bt65 elite mi?

• tavsiyeleriniz icin sağolun

Peki hangi tüfeği alıp modifiye edeyim, supernova mi bt65 elite mi?

kesinlikle süpernova ayrıca kral süper jumboya da bakın derim. Yanlış anlaşılmasın modifiye etmeseniz bile çok zevkli sekil de kullanırsınız . Eksiklikler giderilirse tabii bambaşka olur . Karar sizin

• kesinlikle süpernova ayrıca kral süper jumboya da bakın derim. Yanlış anlaşılmasın modifiye etmeseniz bile çok zevkli sekil de kullanırsınız . Eksiklikler giderilirse tabii bambaşka olur . Karar sizin

Hocam super jumboya baktım fps si çok düşük geldi 6.35 alicamda. 200 metreye etkisi iyice dusmezmi. Supernovada ayni sekil fps tatmin etmedi. Az atış olsun öz olsun, uzun olsun etkili olsun isabetli olsun. Bt65 neden tavsiye etmiyorsunuz hocam ki? Tam az ve öz tüfek değil mi? Parcalarimi sıkıntı?

• çok özür dilerim supernova bt65 le eşdeğermis neredeyse fps olarak çok az fark var, üstelik tüpü 2 kat büyük ve 250 bar. Harikaymış üstelik kendinden regülatörlu. Çok tesekkur ederim valla ısrar etmesen bt65 alacaktım az kalsın. Qe namluya bakıyorum su an normal unf namlu varsa hemen onu alacağım

• çok özür dilerim supernova bt65 le eşdeğermis neredeyse fps olarak çok az fark var, üstelik tüpü 2 kat büyük ve 250 bar. Harikaymış üstelik kendinden regülatörlu. Çok tesekkur ederim valla ısrar etmesen bt65 alacaktım az kalsın. Qe namluya bakıyorum su an normal unf namlu varsa hemen onu alacağım

rica ederim ne demek qe namlu sesi baya kesiyor ama unf diş olanı alırsan wrangler susturucu veya özel yapım bi susturucu alırsan ses çok daha fazla kesilmiş olur. Verilen fps değerlere bakmayın . Ayrıca pelletin küçük ve ağır olanı uzağa gider . Küçük olması havadan rüzgardan daha az etkilenmesini sağlar . Agır olması da kendi enerjisiyle daha ileri gitmesini sağlar . 200 m ye bu tüfeklerle rahat atarsınız . Şimdiden iyi günler de kullanın.

• rica ederim ne demek qe namlu sesi baya kesiyor ama unf diş olanı alırsan wrangler susturucu veya özel yapım bi susturucu alırsan ses çok daha fazla kesilmiş olur. Verilen fps değerlere bakmayın . Ayrıca pelletin küçük ve ağır olanı uzağa gider . Küçük olması havadan rüzgardan daha az etkilenmesini sağlar . Agır olması da kendi enerjisiyle daha ileri gitmesini sağlar . 200 m ye bu tüfeklerle rahat atarsınız . Şimdiden iyi günler de kullanın.

Hocam dediklerinizi referans alıyorum baya ehlisiniz bu işin. Ancak supernovanin unf dişi yok galiba bulamadım. Birde regülatör olayina kafayı takmiyorum sandığım kadar sabit değillermiş. Regsiz olanlardan daha fazla standart sapması var. Birde 6.35 sevdam vardı siz öyle diyince 5.5 e çektim kendimi nasılsa ağır pellet alırım dedim. 4.5 fazla küçük geldi ortası idealdir değil mi? Nova compactin unf diş var ayni özellik sade reg yok. Supernova sırf unf diş olmadigindan kafam nova compacta kaydı ama o da hatsanstore da tükenmiş yada yok. Burdaki bayiden sipariş ettiriyim nasıl olsa ilerde zamanla modifiye edilir mi hocam nova compact?

• Hocam dediklerinizi referans alıyorum baya ehlisiniz bu işin. Ancak supernovanin unf dişi yok galiba bulamadım. Birde regülatör olayina kafayı takmiyorum sandığım kadar sabit değillermiş. Regsiz olanlardan daha fazla standart sapması var. Birde 6.35 sevdam vardı siz öyle diyince 5.5 e çektim kendimi nasılsa ağır pellet alırım dedim. 4.5 fazla küçük geldi ortası idealdir değil mi? Nova compactin unf diş var ayni özellik sade reg yok. Supernova sırf unf diş olmadigindan kafam nova compacta kaydı ama o da hatsanstore da tükenmiş yada yok. Burdaki bayiden sipariş ettiriyim nasıl olsa ilerde zamanla modifiye edilir mi hocam nova compact?

5.5 veya 6.35 tamamen size kalmış bi durum . Birbirlerine karşı Avantajları dezavantajları vardır . Anladığım kadarıyla hatsan da ısrar ediyorsunuz . Ama bence kral süper jumboya da bakın derim . Hatsanın rg modelleri seri üretim olduğundan rg çok da iyi olmuyor ama yine de hiç yoktan 1 tık iyidir . Kralın dediğim tüfeği fiyatına göre çok iyi bi tüfektir . Benim tercihim de ondan yana olurdu ama tabi karar sizin

• 300 Metre güzel bir mesafedir lakin kutu kola 5cm e 10 cm bir ürün... Onun yerine 15 e 15 bir kare hedefi 10 da 2 -3 vurabilirsin .

O mesafeye atacağın tüfek 50 fpeden az olmamalı aynı zamanda stabil olmalı.... eğer o 20 atış stabil olmazsa isabet almak şansa kalıyor.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 300 Metre güzel bir mesafedir lakin kutu kola 5cm e 10 cm bir ürün... Onun yerine 15 e 15 bir kare hedefi 10 da 2 -3 vurabilirsin .

O mesafeye atacağın tüfek 50 fpeden az olmamalı aynı zamanda stabil olmalı.... eğer o 20 atış stabil olmazsa isabet almak şansa kalıyor.

kardeşim sence standart bi hercüles veya Türkiye de daha güçlüsü varsa o tüfek kaç fpe kadar yükseltilebilir ?

• Herkulesim vardı zaten benim . gücü 70-80 fpe arasında geziyor.

Dahada güçlendirilebilir. 100 fpe leri görür.

Türkiyedeki güçlü tüfekleri soruyorsan 250 300 fpe lik tüfeklerde var.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• simdi pek cevrem olmadığı icin su modifiye işinde biraz uzagim. Antalya bölgesinde tüfek modifiyesiyle uğraşan birileri var mi işin ehli?

• Herkulesim vardı zaten benim . gücü 70-80 fpe arasında geziyor.

Dahada güçlendirilebilir. 100 fpe leri görür.

Türkiyedeki güçlü tüfekleri soruyorsan 250 300 fpe lik tüfeklerde var.

hangi tüfekler onlar ? Standart bulabileceğimiz en ağır pellet 60 grain (tr için) bu ağırlıktaki bir pellet takla atmadan stabil sekil de hedefe gidebilir mi sence ? Ve gücün bu denli artmasın tüfeğin parçalarının ömrünü be kadar etkiler?

• airforce markasinin tufekleri var guc icin uretiliyor .

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver