Hatsan mod 125 sniper vortex

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar bir sorum olacaktı.

Hatsan mod 125 sniper vortex modeli sizce alınırmı ?

Eğer alınırsa uygun fiyatlı dürbün önerisi verebilirmisiniz ?

Bu modelde duyduğum kadarıyla susturucu varmış sesi baya azaltıyormu sizce ?

Hangi kalibreyi almak sizce uygundur ?

5.5 mi daha iyi olur yoksa 6.35 mi ?

Son olarak pellet tavsiyesi uygun fiyatlı tavsiye verirseniz çok sevinirim

Kolay gelsin :)

• Tabi ki 5.5 olmalı pellet de jsb 18.13 grain makul olsun derseniz spot on dome 16.5 grain şiddetle tavsiye ederim.

Bu model de susturucu yok susturucu gibi görünen kısım tutmak için yapılmış bir kısım.

Alınır güzel ve şekilli tüfektir.

Dürbün ise hawke, gamo vs olabilir önemli olan o dürbünü dampa ayakla kullanmanız tavsiyem ön mercek çapı 40mm mi geçmesin mümkünse 32mm tavsiye ederim. Ben 3x9-32 kullanıyorum uzun süre kullanımda bir sorun yaşamadım. Atış yaparken de kesinlikle omuza dayayarak tepmeyi düşürmek gerekir ve dampa arkasına stopper koymalisiniz. İyi hobiler agt

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tabi ki 5.5 olmalı pellet de jsb 18.13 grain makul olsun derseniz spot on dome 16.5 grain şiddetle tavsiye ederim.

Bu model de susturucu yok susturucu gibi görünen kısım tutmak için yapılmış bir kısım.

Alınır güzel ve şekilli tüfektir.

Dürbün ise hawke, gamo vs olabilir önemli olan o dürbünü dampa ayakla kullanmanız tavsiyem ön mercek çapı 40mm mi geçmesin mümkünse 32mm tavsiye ederim. Ben 3x9-32 kullanıyorum uzun süre kullanımda bir sorun yaşamadım. Atış yaparken de kesinlikle omuza dayayarak tepmeyi düşürmek gerekir ve dampa arkasına stopper koymalisiniz. İyi hobiler agt

Çok teşekkür ederim hocam.

Bu modelin susturuculusunu almak istiyorum bazı yerlerde susturucusu var deniliyor.

Hangi modeli susturuculu hocam ?

Sessiz olması benim için çok önemli

• Öyleyse qe serilerini öneririm. Mod 87 mod 135 ve diğer qe modelleri var

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• kişiye göre tercihler değişir. Önemli olan sizin almak istediğiniz tüfekten beklentileriniz.

• Max güç almayın orta güç alın ve vortex lerin sağı solu belli olmuyor arıza güç düşüklüğü gıbı bıraz şans alıp sorun yasamıyan varsada az....Orta güç yaylı alın hem ucuz hem kara düzen hem sorun ıhtımali az ve fabrıkasız müdahale elinden iş gelene çokda zor değil...bu yazdıklarım bircok tecrubenın anafıkrıdır hazır tecrube hazır fıkır dınleyenın lehine,keyıflı atışlar.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Yurtdışında gazlı yaylarla bağlı farklı seçenekler bulunuyor. Bir - üreticinin sağladığı sonradan doldurulabilir gazlı yaylar. (ingiliz forumlarında Hatsanın vortex diye sattığı gazlı yayların bir kısmı yeniden doldurulabilir olduğunu yazanlar var, lakin hepsi değıl). İki - yan sanayenin ürettiği bir kaç çözüm. Onlardan en çok ilgimi çeken - tamiredilebilir ve sökmeden doldurulabilir olanlar (sete basit yüksek basınç pompa dahildir):

http://arbalet-airgun.ru/wp-co…/Komplekt-GPND-nasos1.jpg

• Merhaba bende mod 125 vortex var fakat herkes zor kurulduğunu iddia etsede benim tüfeğim yumuşak kırılıyor acaba vortexte bir problem mi var