Mod 95 Kurulmuyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bu hobiye yeni başlayan olarak olarak geçen hafta aldığım Hatsan Mod 95 tüfeğim maalesef kurulmuyor, daha 10 atış bile yapamadım: hevesim kursağımda kaldı resmen.

Namlu normal bi şekilde sonuna kadar gerilmesine rağmen o klik sesi gelmiyor.

Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir, aynı modelde benzer sorunu yaşayan oldu mu? görüşlerinizi bildirirseniz memnum olurum.

• Fabrikaya göndermeniz lazım malesef ?‍♂️

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Arkadaşlar merhaba,

Bu hobiye yeni başlayan olarak olarak geçen hafta aldığım Hatsan Mod 95 tüfeğim maalesef kurulmuyor, daha 10 atış bile yapamadım: hevesim kursağımda kaldı resmen.

Namlu normal bi şekilde sonuna kadar gerilmesine rağmen o klik sesi gelmiyor.

Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir, aynı modelde benzer sorunu yaşayan oldu mu? görüşlerinizi bildirirseniz memnum olurum.

Tetik ayarindan olabilir .biraz sikarsan düzelir

• Tetik ayarindan olabilir .biraz sikarsan düzelir

Aha tırnak kırıldığı için fabrika yolu göründü demiştim ama arkadaşın dediği gibi tetik ayarıyla fazla oynadıysanız tüfek kurulmaz

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Yardımlarınız için çok teşekkürler tetik ayarını düzeltmeyi denedim ancak yine olmadı, belki de ben beceremedim :(.

Bakalım Hatsan gönderdik bugün ne çıkacak.

• Tekrar merhaba,

Fikir vermesi açısından; garanti kapsamında Hatsan tarafından aşağıdaki parçaların değişimi yapılmış;

-Piston Contası

-Tetik Grubu

-Kol Pimi

-Dürbün Sacı

-Dürbün Sacı Vidası

ve genel bakım yapılmış.

• tüfeğin yapıldığına sevindim. Güle güle kullan. Hatsana göndermen ve tekrar eline ulaşması ne kadar sürdü. Bende yolladım pazartesi kargoya verdim salı akşam üzeri teslim edildi gözüküyor sistemde. Ne arayan var ne soran.

Hatsan Novastar 5.5. LW

• tüfeğin yapıldığına sevindim. Güle güle kullan. Hatsana göndermen ve tekrar eline ulaşması ne kadar sürdü. Bende yolladım pazartesi kargoya verdim salı akşam üzeri teslim edildi gözüküyor sistemde. Ne arayan var ne soran.

Hocam Merhaba,

Hatsan bakım birimi ile yaptığımız telefon görüşmesinde ortalama tamir süresinin 10 işgünü olduğunu iletmişti.

Benim tüfek ise; 06 Kasım'da Hatsan'a ulaştı, 19Kasım'da bana teslim edildi.

Tamir süresi içinde herhangi bir bilgi vermiyorlar, sadece kargoyu göndereceklerinde adres teyidi için aradılar.