Dan Wesson 6 havalı tabanca yardım lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar;;

benim 6 ,inc Dan wesson havalı tabancam var...tamırını yapan birini bulamadım...sorunum şöyle;

hava tüpünü taktığım zaman aşağıdan tüpü sıkarken tupun gırış yerinden hava kaçırıyor ve tup tamamen boşalıyor...tupun oturduğu yatakta bir iğne var o iğne sıkıştırma esnasında tupun uzerını delip hazır hale geliyor...fakat ben tupu takıp sıkmaya başladığım anda tüpü delen iğnenin ordan hava kaçırıyor ve tup boşalıyor...acaba ben mı yanlış bişey yapıyorum diye bırçok kez denedim fakat sonuç aynı!!!

forumda eğer ustalarımız varsa yada beni yönlendirebileceğiniz birileri varsa lütfen yardımcı olun...!!!

şimdiden teşekkürler

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• Sanırım o iğnenin etrafını hiç yağlamadınız ve ya fazla sıktığınız için iğnenin etrafında bulunan conta parçalandı. Muhtemel arıza budur. Yeterli bilginiz ve eliniz yatkın ise söküp oraya uygun conta takıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Sökmeden yapılır mı bilmem önceden sökmüş arkadaşlar vardır illaki. İsterseniz sökmeden çıkar mı diye bakın çıkmazsa sökün ?‍♂️

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• merhaba co2 silahlardaki iğnenin etrafındaki conta zamanla ezilip işlevliğini yitirir kullandığım co2 silahlarda conta olarak bir milyoncularda satılan şeffaf pvc masa örtüleri satılıyor kalınlığı 2 veya 3 mm olan lardan parça kestirip sonra orjinal contası ölçüsünde kesip takabilirsiniz ben öyle yapıyorum sorunsuz kullanıyorum.

[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/NLm5O5.jpg]