40 m Hw 100 işte bu şimdi oldu (zagor sağol)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geçen haftalarda başladığım grup mücadelesine devam ederken, ilk etapta 35-40 metrelerde çalışma yapmaya karar verdim.Hw 100 teknolojik olarak ileri seviyede bir silah olmasına rağmen namlunun iç çapının biraz geniş olması ve yiv set oranımıdır nedir tam bilmiyorum ama kısaca özetlersem pellet seçme handikapı yüzünden bir türlü istediğim sonuca ulaşamıyor idim.Ancak bu çalışmalar sırasında farkettiğim ; şu ana kadar en uygun mühimmatın diana high power olduğudur.Neyse bu yakınlarda silaha Termopl abi sayesinde ufak bir sihir yaptım.Ve atışlar aşağıda
    Vaktim az olduğu için ve sihirin ayarıyla oynayıp bozmak istemediğim için çok fazla atış yapıp , açıklayıcı bir yazı yazamadım.İlk fırsatta hadiseyi karşılaştırmalı olarak sunucam.Tabi nasipse
    Ancak, zagor abi seni çok seviyorum muahuah
    Benim için çok mutluluk verici oldu bu tablo
    Şayet son denemelerimdede aynı sonucu yakalarsam artıkın bende 50 metre üzeri airgunsniper atışlartına başlayabilirim ;kihhik,

İlker Abi ye ;;

Abi silahı ayarladım zımbırtıyı taktım .Bir baktım o ne :him:s pellet neredeyse bitmiş, vakitte az, olsun dedim bir bakalım nedir ne değildir.Hedefleri zımbaladım, sağa sola bir kaç dürbün ayarı için atış yaptım ; :!: amanın tek delik . Hemen kağıtlara döndüm atıyorum hedefte atıyorum hedefte nasıl kastım kendimi bir tane sağa sola gitse grupta bozulacak bir heycan bir ter .Çıkan sonuç benim için mükemmel.Tabi üstadların atışlarının yanında hava tabi ama biz daha tıfıl sayılırız. ;kihhik,;rofl.;
    [Resim Engellendi: http://img528.imageshack.us/img528/308/p1000257jw2.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img231.imageshack.us/img231/4998/p1000258qf8.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img528.imageshack.us/img528/4251/p1000259gq3.jpg]

• Çok güzel guruplar,eminim bu çalışma ile daha da güzelleşecektir,
    Ben de bu tüfeği kullandım ve pellet olarak sadece "CROSMAN BENJAMIN"
    kullanmıştım,şimdi tüfek bir arkadaşımda ve oda bu pelleti kullanıyor,sonuçları mükemmel idi,
    Eğer kullanmadıysan şiddetle tavsiye ederim,selamlar saygılar..

marmarateam.png

• Voheyy Fatih abi süper gruplar ,

1) O zımbırtı nedir anlatabilir misin???
    2)Grupları bence 5 li tek delik yapabilirsen o zaman airgunsniper olursun.(ki bence rahat rahat yaparsın g;$i )
    3)Son gruba baktım pellet yok dedim tam ortada tek delik mi? arıyorum yok yazıyı gördüm pellet bitti :!: muhahahahah ;lol;;lol;;rofl.;;tese;kkur

• güzel gruplar , kara şişeleri affetmez bu 70 metreye ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Tebrik ederim ;d; 40 metrede (özellikle bana göre) çok güzel grup olmuş :thumbup:

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• eline gözüne sağlık güzel gurup olmuş .keyifli atışlar. ;d;

• ;keyf; Bu grupmanlar gösterir ki artık 50 ve 100 metrede grupman çalışmalarını yarın izleyebiliriz :D Erdem Abi nin 5 li grupmanı da feci olmuş bu arada. 5 atış 5 kere 1 YTL..atıcıyı zorlar böyle bir grup. Ben hep derim 5 tane ayrı 1 YTL ye 5 atış atmak ayrı, 5 atışı tek 1 YTL de toplamak ayrıdır... ;d;

Airstirper...İlker Abi İlker Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...Üst namluyu öyle bir yap ki bana sessizlik lazım olunca mod. takim arazide grupman yaparken striper diyorum diyorum dinletemiyorum. Fatih işin sırrı nedir ? Ne yapsam da sevdirsem kendimi ... ;#^+.

Anlaşıldı yapim ben bir tane kendime "home made striper" ZaKKor Abi de dalga geçsin arazide...

• +1 satarım FX Revo alıcam çok para lazım ;rofl.;;lol;;kihhik,