Hatsan AT44-10 .177 (4.5) İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet arkadaşlar bu aletin tek atımlığıda piyasada fiyat mı 300 ytl.
    Buyrun bakalım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• tamam işde önce on atış cıkardılar şimdide tek atış oda zamanla hiç atış yapmaz oluyor olay duvarda çürüme ile bitiyor
    bundada kurma kolu vs diğerleri gibi aynıdır kesin tek atış la 10 atış arasında mekanizma olarak ne fark var sadece kurma kolu ile jarjörü dönderme mekanizmasımı tamam bu tüfeğe 50 ytl vereyim

• hala içimden bir ses hatsan bir şans daha ver diyo ama bakalım teklisi nasıl bu pcp nin ama aklımda hayır diyor sanırım içimdeki ses pcp isteği bende onu dizginliyorum ve yatagunu bekliyorum çin malı alıcam bam larda herhalde

• mesut bekle beraber alalım 3 sene sonra tüfeğimi satıp pcp alıcam bende. ;şrofls;.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• teklisinin 25 calibresi bile var

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• 9mm si olsaydı eğlencelik düşünürdüm.

• Benmi kaçırdım ülkü bey namlu konusunda yorum yapmadı mı.
    Acaba namlu nasıl. Tabi hw/lw gibi değildir.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Namluya sıra gelmeden arıza yapınca inceleme yarım kaldı. Yedek parça gelince incelemenin tamamını alırız herhalde

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Benmi kaçırdım ülkü bey namlu konusunda yorum yapmadı mı.
    Acaba namlu nasıl. Tabi hw/lw gibi değildir.

Namlu ucunu kesmişler ve Havşa (Crown) açmamışlar, bu çok önemli çapaklardan dolayı pellet namludan çıkarken traşlanıyor, bu çapağı çok özel Crown çakısı olmaksızın açılması halinde bu silahtan isabetlilik beklenemez, ve namluyu söküpte pelleti namlunun başında ortasında ve sonlarında iken baktığınızda pellet eteklerinin setlere hafiften temas ettiğini, yani yivlere oturmadığını görebilirsiniz, bu da pelletin etrafından bolca gas kaçırmaya neden olur, Hatta Ülkü abinin tabiriyle "Tüf Tüf namlusu" diyebiliriz, çünkü namluya pelleti sürdüğünüzde ağzınızla üflediğinizde pellet namluyu terkedebiliyor :!:

• Hatta Ülkü abinin tabiriyle "Tüf Tüf namlusu" diyebiliriz, çünkü namluya pelleti sürdüğünüzde ağzınızla üflediğinizde pellet namluyu terkedebiliyor
    abi bu kadarda kaba işcilik olmaz yavv.. ;rofl.;#hims

hamdım piştim yandım oldum.

• püff pü,ff namlunun meneviş boyası dahi dalgalı dalgalı bu gün baktım inceledim hoşuma gitmedi deymez o tüfeğe o para

• Hatta Ülkü abinin tabiriyle "Tüf Tüf namlusu" diyebiliriz, çünkü namluya pelleti sürdüğünüzde ağzınızla üflediğinizde pellet namluyu terkedebiliyor
    abi bu kadarda kaba işcilik olmaz yavv.. ;rofl.;#hims

şuna kısaca tv anten borusuda diyebiliriz. havalı silah çocukluktan ruhumuzda olduğu için kamış yerine daha modern ,aliminyum anten borusu kullanırdık. ;rofl.;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• teklisinin 25 calibresi bile var

ilk hayırlı olsun diyen ben olayım ;d; güle güle kullan at44 ünü, bu tüfek piyasaya çıkalı çok oldu lakin ülkemizde daha yeni yeni satışa sunuldu,tüfeğin gücünü merak edenler olursa 80 metrede Baytiyar abi şişe kırdığını söyledi at44 ile,
    yanlız değerli üstadlarımızın yaptığı incelemeleri dikkate alıp tüfeği geliştirmeleri hepimizin iyiliğine olur,
    saygılar

• teşekkürler herşeyi göze alarak at 44ümü aldım ne olursa olsun dedim artık canıma yettiydi bakalım ne olcak başka markaları kullanma şansım olmadı ama tüfeğin görünüşü hoşuma gitti (şahsi görüşüm)gerçektende zevkli oluyormuş ama fazla pellet tükettiriyor bu makina birde dolum işi düşündürüyor pompayla beceremedim bilen varsa anlatırsa sevinirim yaklaşık bir hafta yoğunum atış yapamıycam tüp doldurma olayını araştıracağım

• merak edenler olursa 80 metrede Baytiyar abi şişe kırdığını söyledi at44 ile,

80 mtdemi kırabiliyor at44 çok azz
    kartalcin mod54 ile dürbünsüz benim yanımda 100mtden şişeleri kırıo tekrar kırdı.

• tüp işini halledince direkt olarak 100mt başlayacağım fabrika verileri doğruysa bu makina için100mt sorun olacağını sanmıyorum tabiki namlu kalitesi ne durumda onu bilmiyorum

• senin bahseddiğin yaylı bizimki pcp ( ucuz pcp 300 liralık ) ama bir başka 300 liralık patriot ile bahsi geçen mesafelerde sırt sırt a yarışırım mod54 ile ^^

• patriotla ancak hızda yarışırısın isabet konusunda dağlar kadar fark var patriot kullanmadığım tüfek değil.

• dürbünlü yada dürbünsüz zaten patriotta ne dürbün duruyor nede gez yani 54 e karşı şans yok birde tepme var tabi . ;lol;