Hatsan AT44-10 .177 (4.5) İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bence o tüfeği 15 ytl daha fazla harcayarak çok kaliteli bir hale getirebilirler ne kaa ekmek o kaa köfte olmaz fx isveçte üretilliyor oradaki işcilik ve malzeme fiyatını burayla karşılaştırmak insafsızlık olur . birazcık özenseler birazcık dikkat etseler 15 20 ytl fazla harcasalar çok daha iyi olur kanımca.

aynen katılıyorum
    hatsandan kaç tane silah aldım Allah bilir ama ben elimden gelen desteği verdim
    bu kadar insan burada ellerinden geleni her zaman yapmaya hazır

• Bu atışlar esnasında hız ölçümü yapmadım. Verdiğim değer 7.9 grain pellet ile daha ilk testlerde ölçülen hızlar. Bu değer Baracuda'lar için geçerli değil. Atışları 160 - 120 bar basınç aralığında yaptım. İleride bir kaç tip pelletle, tam dolum (200 bar) ile başlayıp atış adedi ve hız grafiklerini çıkaracağım.

Crown açmak dışında namluda bir işlem yapmadım. Belki ileride, pellet yükleme yuvasının revizyonu sonrası, namlu içi parlatma işlemi uygulayabilirim. Bakarsınız çirkin ördek yavrusundan bir kuğu çıkar, belli mi olur ?

ülkü abi siz bieşeyler sezmiş iseniz bu tüfek bir kaç takviye ile güzelleştirilir,çirkin ördek yavrusundan bir kuğu çıkar sözüne dayanarakdan :)
    abi baktınızmı bu tüfek de gizli regülöter varmı?yoksa da sonradan takılabilinirmi at44-10 a regülotör?

• regülatörü yok sonradan takılır maliyeti ne olur bilemem .saygılarımla

• Mesele regülatörün işçiliği veya maliyeti değil, silaha getireceği artıların olup olmadığı.
    Öncelikle silahın kusurlarının giderilmesi gerekir. Namlu kalitesi, namlu ağzı (crown), pellet yükleme haznesinin kusurları, pellet iticinin yataklaması, tetik hassasiyeti ve en önemlisi çekiç tasarımındaki kusurlar giderilmeden takılacak bir regülatör olsa olsa "şimşir tarak" olur.

• +1
    mesela silahta tetik problemli ise namlun 10 numara bile olsa gurup dağılır.
    çekiç çalışırken sürtünme ve kasıntı yapıp her atışta değişik güçte valf açarsa regülatör ne yapsın hız lar değişik çıkar gurup bozuk çıkar.
    pelet salgılı bolt yüzünden namluya yandan yaslamalı girip daha kafadan yamulursa namlun 10 numara olsa gurup bozuk çıkar .
    yani sonuç olarak bu tip mekanizmalar biraz hassas olmak zorunda .saygılarımla

• Hatsan,umarım Air Gun Türk üyelerine özel üretim yapar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• eğer düzgün bir tüfekse 150 , 200 ytl az bile tek tek attıktan sonra bana göre pcp nin anlamı kalmıyor o zaman yaylı daha iyi tüp derdi yok basınç azaldı derdi yok. ;rofl.;;dance;:love:

+1 ;d;

• acaba hatsanın at-44'e yaptığı ses moderatörü nasıl ?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hatsan konusunda yanılmayı o kadar çok istiyordum ki. Ama maalesef olmadı.
    Bu köfte olayı da artık bizler için yanlış. Benim aklımda 97 k var. Çevrenizdekilere bir sorun 97 k diye bir silah var ben buna 800 ytl vereceğim deyin ve surat ifadelerini iyi izleyin. Bir tüfeğe 800 ytl verecek olan kişi köfte olayına girmez.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Haydar bey hw97k + güzel bir dürbün ile çok keyif alacağınıza eminim, inşallah düşünceleriniz gerçekleşir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hatsan konusunda yanılmayı o kadar çok istiyordum ki. Ama maalesef olmadı.
    Bu köfte olayı da artık bizler için yanlış. Benim aklımda 97 k var. Çevrenizdekilere bir sorun 97 k diye bir silah var ben buna 800 ytl vereceğim deyin ve surat ifadelerini iyi izleyin. Bir tüfeğe 800 ytl verecek olan kişi köfte olayına girmez.

Tebrik ediyorum, başkada bir şey demiyorum.

Hatsan, yetti gari, Hakkari...

egeteam.png

• Hatsan at-44 tekli, iç sistem elden geçecek , regulatör , lothar walther namlu , airstriper = 900 ytl.Yapacak kişi var mı??(aman ha ilker abi olmaz artık)
    Fx t12 , çekiç yayını hafif kanırtınız(1050 fps) , airstriper = 1550 ytl (al ve 150 metreye at bu kadar basit)
    Katresu benim gibi fakir gençlere taksit yaparsa çok şahane olacak :thumbup:

• Official Post

Fx t12 , çekiç yayını hafif kanırtınız(1050 fps)

Tamam T12 de hakkın rahmetine kavuşur artık ;(

• şu aralar euro dolar yerlerde sürünüyor,900 ytl nin üzerindek hw97k şun 775 ytl,madem gönlünde var fırsatı kaçırma derim,uzmanlar euro ve doların tekrardan eski seviyesini bulacağını söylüyorlar,
    ben acayip zarar ettim euro dolardan,son 30 gün içersinde bir fx revo,bir adetde hw97k parası zarar ettim,tabbi kardan zarar bunlar

• bana ne kadar benziyor bu engin yahu
    aferim engin doğru yoldasın
    ilerde seninde benimki gibi bir silah mezarlığın olur ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

beyler yüklenmeyin delikanlıya,kanırta kanırta öğrenecek ;lol;;lol;;lol; ,nasılsa arkasında yatagun ın bilgi ,birikimi olacak olan servisi var ,hallederler.saygılar.:thumbup:;şrofls;.

• ya arkadaşlar ben gittim görüştüm sila bayisi ile internetteki fiyatnı söylemedim onlara tüfek 325 ytl ;rofl.; ;rofl.; ;rofl.; hava tüpüte 200 dediler boşverin intrnetten sipariş vermesini iyi araştırın piyasadan alın arkadaşlar :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• ama bende hatsan tercih etmiyorum arkadaşlarım beş para etmez yaptıkları silahlar elimde bir tane mod 125 silah var başımın belası tam onun yüzünden her hafta son eğlenelim derken strese giriyorum sakın almayın ürünlerini x;.z:D;d;:thumbup:

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün