Hatsan AT44-10 .177 (4.5) İnceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hava tüpü 80 ytl geçen gün aldım

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• at 44 ü 2 gün önce inceledim hiç hoşuma gitmedi tüfeğe her mermi sürüşünüzde otomatik emniyete geçiyor ve atış seriliği ortadan kayboluyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• o konuda haklısın ama bence güvenlik açısından yapmışlar keşke manuel yapsalarmış gerçektende tehlikeli tüfek(bütün yaylılar ve pcpler)eksikleri var bunun farkındayım başlangıç pcp si olarak görüyorum şu an nefsimizi körlüyoruz anlayacağın genede yaylılardan bin kat iyi bence

• şimdi bu işin başlangıcı sonlangıcı olmaz bu iş yapılıyorsa adam gibi bir tüfek alınır atışın tadı çıkarılır sonuç itibari ile hepsinin kullanım amacı hedefi kolaylıkla vurmak bunun içinde en iyisi ve zevklisi tercih edilmeli.

• iyide bu para denen meret adamı bozuyor zaten bunu bile zar zor aldım bana şu an için yetiyor 500e fx vadıda bizmi almadık

• dostum hayırlı olsun kusura bakma senin hatsan at 44 aldığını bilmiyordum güle güle kullan.

• sayın akıncı37,
    öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun.yaylı kullanan bir insan olarak bende pcp düşünüyorum ama parasal olarak şimdilik 1000 euroyu gözden çıkartamayacağımı düşünürsek, bende at-44'e yöneldim. sizce ilk atışlarda gücü tatminkar mı ve isabeti nasıl acaba, geçi benim böle 60-70 metrede tek delik gibi bir derdim yok zaten 100 metrede attığım bir şişeyi vurup kırabiliyim yeter, yani sizce buna uygun bir tüfek mi acaba. gerçi ben acele etmicem yatagunun da galiba hesaplı pcp konusunda sürprizleri olucak anladığım kadarıyla. :) ve bir soru daha 5.5 olanını tavsiye edermisiniz.
    saygılar

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• sayın akıncı37,
    öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun.yaylı kullanan bir insan olarak bende pcp düşünüyorum ama parasal olarak şimdilik 1000 euroyu gözden çıkartamayacağımı düşünürsek, bende at-44'e yöneldim. sizce ilk atışlarda gücü tatminkar mı ve isabeti nasıl acaba, geçi benim böle 60-70 metrede tek delik gibi bir derdim yok zaten 100 metrede attığım bir şişeyi vurup kırabiliyim yeter, yani sizce buna uygun bir tüfek mi acaba. gerçi ben acele etmicem yatagunun da galiba hesaplı pcp konusunda sürprizleri olucak anladığım kadarıyla. :) ve bir soru daha 5.5 olanını tavsiye edermisiniz.
    saygılar

Öncelikle şu tek delik derdim yok meselesi ile iligi birkaç şey belirtmek isterim. 60-70 metreden tek delik yapmak :!:
    "10 metreden tek delik yapmak gibi bir derdim yok" derseniz de şöyle bir açıklama yapmak istedim. 10 metrede tek delik yapamayan bir tüfek ile de 100 metrede şişe patlatması kaçta kaç olur ? O da bir muamma. Birde nickini okunduğu gibi değil de, orjinal olarak doğru yazmanı bekliyoruz.
    Vasili Zaitsev

• 10 metreden tek delik yapamayan tüfek ben çöp tür diye biliyorum yani üretildiği amacın dışında bi üründür inşallah at 44 bunu yapabiliyordur.

• öncelikle kusura bakmayın ben tek delik olayını lafın gelişi söylemiştim yani o konuda çok titiz olmadığımı belirtmek için.
    nickime gelirsek eğer, bu konu önceden de tartışılmıştı zaten forumda ben wikipediaya göre vasily zaytsev yazdığımı belirtmiştim ve sayın eblemis adlı üye de de şu mantıklı açıklamayı yaptı '' Bir rusun adının yazımını latin harflari kullanarak tartışmak çok da anlamlı değil. Burada kullanılanlar Kiril alfabesindeki yazılımın batı dillerine uyarlamalarından ibaret. Yani İngilizce'deki farklı yazılışları. Yazılan isimlerin hepsinin okunuşu aynı olup, hiçbiri orijinal yazılış değildir. Orijinal yazılışı şüphesiz kiril alfabesi iledir '' . bu yüzden herkesin doğrusu farklı anlaşılan, lütfen temcit pilavı gibi tekrar tekrar önüme getirmeyin bu nick meselesini.
    konu tam olarak bu linkin 2. sayfasında tartışıldı. '' tüfek seçimi yardım.. ''

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• 1o mt tek delik yapıyor hatta 25 mt bile yapıyor

• Oh ne güzel güle güle kullanın tekrar hayırlı olsun.

• eğer bırak o tüfek 25mt yi 10 mt de bile tek delik yapıyorsa yapacağın şey ne biliyonmu sana sölim o tüfeği ömrü billah hiç kullanma sakla ve bırak tarihi eser olsun şu zamana kadar 10 mt de ve 25 mt tek delik yapan ilk hatsan tüfeğe sahipsin dostum. bu cok önemli bir konu bak o tüfeği hiç kullanmada bozulmasın değerini bil ve kimseyede gösterme nazar felan olur mazallah allah korusun ben ilk defa duyuyorum hatsandan tek delik lafını bir yaşıma daha girdim ve çok şaşırdım resim felan varmı yada video paylaşsan

• Abilerim , Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok neyin ne olduğu belli o tüfek 25 metrede 1cm in altında grup yapamaz.(5 atış)

• bilmem yapıyomuş öle yazıyo arkadaş resim yada video isterik görmek için ne diyelim başka

• şimdi bu işin başlangıcı sonlangıcı olmaz bu iş yapılıyorsa adam gibi bir tüfek alınır atışın tadı çıkarılır sonuç itibari ile hepsinin kullanım amacı hedefi kolaylıkla vurmak bunun içinde en iyisi ve zevklisi tercih edilmeli.

evet kartalcine katılıyorum. neymiş başlangıç filan.sokağa atcak paranız varsa o zaman ayrı . :thumbup:

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png