Teşekkürler YATAGUN, 10 metre Defiant 5,52mm - 30 atış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende boyle bı calısma yapmak istiyorum :)

FİLİNTALAR GRUBU

• her şey güzelde hala defiant peletler yatagun stoklarında görünmüyor. nasıl tedarik ettiniz?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• her şey güzelde hala defiant peletler yatagun stoklarında görünmüyor. nasıl tedarik ettiniz?

Bir avuç Mustafa Serdar abi, bir kutu da Ambrosia (Buluthan) vermişti. Yarısı duruyor hala. Atmaya kıyamıyorum onları.

• hadi yaw bende geldi diye gerçekten sevinmiştim ;#^+.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• selam cahit bu sene selam verdim bi dahaki sene alırsın artık .. ;kihhik,

hamdım piştim yandım oldum.

• selam cahit bu sene selam verdim bi dahaki sene alırsın artık .. ;kihhik,

Çoktan beri sizde ortalıklarda görünmüyorsunuz..

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• iş yoğunluğu, ateşli silah, airsoft, derken burayı biraz boşladık neyse , yazmıyorum belki ama çoğunlukla göz atıyorum mesajlara. ;)

• Alıntı sahibi "bayayhan" selam cahit bu sene selam verdim bi dahaki sene alırsın artık ..
    Aleykümselam Ayhan'ım. 2 sene oldu bu sefer.

Alıntı sahibi "bayayhan" selam cahit bu sene selam verdim bi dahaki sene alırsın artık ..
    Aleykümselam Ayhan'ım. 2 sene oldu bu sefer.

ohhooohhohh nasılsın çahit

• :D gayet güzel atışlar tebrikler..bidaha sefere atış kağıdına şeker sürün sinek vurun.. ;tese;kkur