Pellet tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Hakan bey ürünle alakalı beğenmediğiniz ve kusurlu bulduğunuz kısımlar nelerdir

Kral mega, kral monarch,hatsan atp2, zoraki hp 01, sig sauer P226, crosman 1077

Denedim,.

hiç birinin namusunu sevmedi malesef?

• Merhaba arkadaşlar, malum döviz yükseldi, jsb pelletler 500 tanesi 115 TL olmuş. Tavsiye edeceğiniz uygun fiyatlı kaliteli çapaksız pellet var mı? 5.52 seviyor benim hw 77

Ne 115 i sayın hobidasim bana 175 dediler şimdi dolar düştü jsb iki kat olmuştur yani 350

Böyle acımasız bir toplumda yaşıyoruz malesef

• mesaj 2020 de yazılmış.
    1 senede olanlara bakın . :(

Bir senede olanları görmemek için

Mezarda olmak lazım

Hatta Bir Aydan beri olanlara bakmak lazım

Yani dolar yükselirken yükselip düşerken dusmeyisine dikkat çekmek istiyorum.sayın yönetici.

• ben 500 lük 5.5 kal jsb yi 39 tl ye aldığım günü hatırlarım. o zaman bile pahalı olduğunu düşünüyordum. meğerse iyi günlermiş. en azınlından bir yevmiye ile iki kutu pellet alınıyordu.

diana mod 48/52- 177

• ben 500 lük 5.5 kal jsb yi 39 tl ye aldığım günü hatırlarım. o zaman bile pahalı olduğunu düşünüyordum. meğerse iyi günlermiş. en azınlından bir yevmiye ile iki kutu pellet alınıyordu.

şuan asgarı ücret 333 lira tarlada yövmiyeli işçi 375 lira alıyor bir kutu jsb bile etmiyor maalesef

At44 long lw+ gamo 3-12x50

• şuan asgarı ücret 333 lira tarlada yövmiyeli işçi 375 lira alıyor bir kutu jsb bile etmiyor maalesef

Yerel av bayilerini gezin. Geçen yaz 90 dan. Geçtiğimiz salı da 125 ten hatsan JSB 18,13 topladım :whistling:

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• ağam, Şu bayiler nereyedur. Bizde tek bayi var. Onda da tek seçenek var sivri uçlu ince memet. Milattan önceden kalma.

diana mod 48/52- 177

• 250 lik dir.

Evet 250 lik. Bende baya bir stok var. İlker hocam için aldım. 😄

IMG_7059.jpgIMG_7060.jpg

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Evet 250 lik. Bende baya bir stok var. İlker hocam için aldım. 😄

IMG_7059.jpgIMG_7060.jpg

Hay maşallah , bende gezeyim barı av bayilerini diyeceğim de bulunduğum ilçede 2 tane av bayi var birinin açık olduğunu hiç görmedim diğeri de havalı ne onu bilmiyor🤣

At44 long lw+ gamo 3-12x50

• Pek dillendirmeyelim. Kaşınıyorum varya 🤫

Emcükleye bildiğim kadar emcüklüyorum belli etmeden 🤫🤫🤫. Yerin kulağı var.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Jsb exact rs 4.5 kullanıyordum hw 77 ile, çok başarılıydı fakat fiyat uçtu. Rws kullanan arkadaş var mı acaba iyi silahla.

HW 77(177)
    3*12*44 AOE Optima