Pcp Pompa Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pcp tüfek pompası almak istiyorum.

Hatsan PCP Tüfek Pompası mı yoksa Kral Arms Puncher Pcp Hava Pompası mı almalıyım hangisini tavsiye edersiniz. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim.

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

6,8 Litre Pet Liner NLL Sertifikalı Karbonfiber 300/450 Bar Tüp

• Benim gibi zayıf biri iseniz 1.86 boy kilo 65 kimse pompa ile kullanmanızı tavsiye etmez. Maddi yönden bütçenizi sarsmayacak ise scuba tüpden dolumu seçmelisiniz. Bulunduğunuz bölgede dolum imkanı yoksa bile kargo ile gönderip dolum yapan site müdavimleri vede av bayileri mevcut. Genede yok ben pompa ile kullanmalıyım bütçemi zorlar derseniz ilk önce ben hiç kullanmadım lakin çok araştırdım CemalBozan hocam olmaza pompa ile uğraşacak idim.En kaliteli Hill pompa diye biliyorum. Gene siteden bir hobidaşımız Kral pompa ile her dolumda oring yaktığını yazmış idi pompası arızalı olabilir. Hatsan pompa ile de 1-2 arıza olduğunu hatırlıyorum. Ama Hatsan da Kralda alsan parça tedariğinde pompa tamirinde sorun yaşamazssın. Benden tavsiye yeni nesil pcp aldı isen tüpe yönel bir itfaiye merkezlerine etrafında gaz dolum şubeleri varsa araştır dolu bi tüple 2000 e yakın atış yapıyorsun. O kadar atışı kaç zamanda yapıyorsun ölç biç tart bence.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• Benim gibi zayıf biri iseniz 1.86 boy kilo 65 kimse pompa ile kullanmanızı tavsiye etmez. Maddi yönden bütçenizi sarsmayacak ise scuba tüpden dolumu seçmelisiniz. Bulunduğunuz bölgede dolum imkanı yoksa bile kargo ile gönderip dolum yapan site müdavimleri vede av bayileri mevcut. Genede yok ben pompa ile kullanmalıyım bütçemi zorlar derseniz ilk önce ben hiç kullanmadım lakin çok araştırdım CemalBozan hocam olmaza pompa ile uğraşacak idim.En kaliteli Hill pompa diye biliyorum. Gene siteden bir hobidaşımız Kral pompa ile her dolumda oring yaktığını yazmış idi pompası arızalı olabilir. Hatsan pompa ile de 1-2 arıza olduğunu hatırlıyorum. Ama Hatsan da Kralda alsan parça tedariğinde pompa tamirinde sorun yaşamazssın. Benden tavsiye yeni nesil pcp aldı isen tüpe yönel bir itfaiye merkezlerine etrafında gaz dolum şubeleri varsa araştır dolu bi tüple 2000 e yakın atış yapıyorsun. O kadar atışı kaç zamanda yapıyorsun ölç biç tart bence.

Çok teşekkürler. scuba tüp olarak tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? Çok pahalı bir ürün olmamak kaydıyla :) Bbirde kargo ile dolum yapan yerler konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Kral Puncher Mega S

Aria 3-9x32

6,8 Litre Pet Liner NLL Sertifikalı Karbonfiber 300/450 Bar Tüp

• aslında aynı bölgede olan hobidaşlar ortak bir pompa sistemi yapıp dolumları bedavaya getirebilir. acizane benim yaptığım pompa sistemi hatsan pompa var ve 300 barlık tüpü dolum yapıyorum

pompa

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mzenis ().

• aslında aynı bölgede olan hobidaşlar ortak bir pompa sistemi yapıp dolumları bedavaya getirebilir. acizane benim yaptığım pompa sistemi hatsan pompa var ve 300 barlık tüpü dolum yapıyorum

pompa

Selamlar hocam bu yaptığınız pompa sistemini hala kullanıyor musunuz randımanlımıdır 300 barda sıkıntı yaratıyormu oring masrafı nedir ne kadar dayanır

Bende yapmayı düşündüğümde by konuları merak ediyorum

pompa

200 barlık pompa ile 300 barlık hemde scuba tüpe dolum yapmak pek mantıklı gelmedi sizdeki hatsanın özel pompasımı acaba oringleri parçalamadan 300 bar dolum yapabiliyor

• cihazın eski görüntüsü, şuanda çift pompa ve ısınma olduğunda otomatik kesen devre yaptım otomatik kesip soğuyunca devam ediyor.

sanırım burda yanlış anlama oldu tüp 300barlık ama 250bar civarında dolduruyorum. pompa bakımlarınıda kendim yapıyorum. oringleri sanayiden yada internetten temin edebilirsiniz forumda ölçülerini veren bi arkadaş vardı. ben oring satın almadım. hatsana gönderdiğimde rica ettim servis 3 takım gönderdi.