Dampa ayak tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Şu anda Hatsan mod 85 sniper vortex model tüfeğim var mod 87 qe vortex de yolda siparişi yeni verdim. Elimde aria 3x9-32 model uydurukça :) bir dürbün de mevcut. Bu ve ileride muhtemelen alacağım daha kaliteli dürbünlerin montajı için uzun ömürlü bir dampa ayak arıyorum. Forumda eski konularda yatagun - dm60 dampa ayak önerilmiş ancak alışveriş sitelerinde iki ürünün de stoğunu bulmak zor. Alternatif olarak Hawke, comet, UTG marka dampa ayaklar gördüm ama o modellerin bazılarında da sadece dürbünün oturacağı kısımlara yumuşak malzeme sarılmış. Doğru anladıysam kaliteli dampa ayakta darbe emici conta-lastik-oring benzeri bir parça oluyor. Bahsettiğim tüfeklerle ya da bir ihtimal ileride alabileceğim daha güçlü tüfeklerle dürbün bozmadan kullanabileceğim kaliteli dampa ayak önerilerinize açığım. Fiyat olarak bir limitim yok.

Hatsan Mod 85 sniper vortex

Hatsan Mod 87 qe vortex

• İki ay önce aldığım ancak gerek kalmadığı için kullanmadığım yatagun dampa ayağı size gönderebilirim. Faturası mevcut, isterseniz faturasını da ayakla beraber gönderebilirim.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Yatagun dan memnun kalırsınız. Ben Mod125 ve Mod 135 lerde kullanıyorum. İşin ilginç yanı Hatsan Protector bu iki tüfekte çok kötü sonuç verdi. Protector Striker Edge de ise çok güzel çalışıyor.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• İki ay önce aldığım ancak gerek kalmadığı için kullanmadığım yatagun dampa ayağı size gönderebilirim. Faturası mevcut, isterseniz faturasını da ayakla beraber gönderebilirim.

Forumda yeniyim yeni yeni alışmaya çalışıyorum Tolga abi benim Hatsan mod 135 qe tüfeğim var daha yeni aldım fakat üst dürbün rayının kaç mm olduğunu bilmiyorum 11 mm olduğunu düşünüyorum acaba bu iletiye cevap verir misiniz eğer anlaşırsak ben uygun fiyatlı almak istiyorum abi teşekkür ederim.

• Özel mesaj ile telefon numaramı gönderdim. Ararsanız görüşebiliriz. Hayırlı günler diliyorum

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Özel mesaj ile telefon numaramı gönderdim. Ararsanız görüşebiliriz. Hayırlı günler diliyorum

Teşekkür ederim ilginiz için

• Yeni konu açmayayım, ben de hatsan speedfire w vortex tüfek var yanında da optima dürbün verdiler dampa olmadan kullanmayayım dedim, dm60 çok öneriliyor ama baktım 650-700 tl. değer mi bu kadar para vermeye değer mi bilemedim, yatagun da hiç bir yerde bulunmuyor, "unleash the glow" veya "hawke hm7220", "hawke hm6170" bunların fiyatı daha makul ama nasıldır kullanan bilen var mıdır acaba?

bir de Sportsmatch AOP55 var 500 tl. yine pahalı ama alınır mı sizce?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ersunan ().

• Ben yatagundan çok memnunum. Unleash the glow da aldım gayet başarılı. Speedfire da sorun yaşamazsınız. 5.5mm 800 fps sonuçta. Optima dürbün ile de çok uyumlu Hatsanın ürünleri.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Anladım teşekkürler cevap için, yani dm60 için o kadar para vermeye gerek yok, arkadaşım da Speedfire aldı onu denedik üzerindeki optima dürbün 50-60 atış sonra sapıttı, ayakları yerinden oynadı kaydı gitti, dürbünün içindeki artı işareti çarpıya dönüştü, sonra gidip dürbünü yeniledi, onun için ben de dampasız kullanmayayım dedim. Yatagun bulamıyorum maalesef onun için Unleash the glow alayım bari.

• Anladım teşekkürler cevap için, yani dm60 için o kadar para vermeye gerek yok, arkadaşım da Speedfire aldı onu denedik üzerindeki optima dürbün 50-60 atış sonra sapıttı, ayakları yerinden oynadı kaydı gitti, dürbünün içindeki artı işareti çarpıya dönüştü, sonra gidip dürbünü yeniledi, onun için ben de dampasız kullanmayayım dedim. Yatagun bulamıyorum maalesef onun için Unleash the glow alayım bari.

Hocam ne yaptınız dampa ayak konusunda öneri ve tecrübelerinizi alabilir miyim?