Mod 85 kundak vidası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba

Ben bir hal ettim ve mod 85 sniper vortex model tüfeğimin bakımını yapmak için kundağını sökmek istedim. Kundak ön tarafındaki bir tarafı yıldız bir tarafı da askı halkası olan parçayı sıkışıtğı için fazlaca zorlayarak yıldız şeklindeki dişlerini aşındırdım. Youtubedan baktığım lastik sıkıştırma wd 40 sıkma vs yöntemlerle sökmede başarılı olamadım. Bunu fabrikaya göndermeden düzeltmenin bir yolu var mıdır.

Teşekkürler.

Hatsan Mod 85 sniper vortex

Hatsan Mod 87 qe vortex

• Öncelikle askı kayışı takma tarafından çok zorlamadan sıkn daha sonra karşsındaki yıldızı tekrar sökmeyi deneyin olmazsa dramel taşlama kesme ucuyla veya başka bir yöntemle yıldız vidanın başını koparın ben mod135 te 2. Yöntemle söktüm ve birdaha da yıldız vidayı hiç takmadım

• Official Post

Yıllardır bu işi yapan hatsan su vida konusunu bir cozmedi. Hatsanin hangi vidasina el atsam elimde kalırdı.

agt agtagt