Hatsan Mod 85 Kundak Değişimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Hatsan mod 85 kundağının 3. kez kırılması sonucu artık faklı bir kundağa geçme kararı aldım. Fakat konu hakkında bilgim sıfır diyebiliriz. Bana tavsiyeleriniz nelerdir.

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• Farklı bir kundak olarak ahşap deneyebilirsiniz.

?mod95-97-99 kundaklariylw uyumlu

Peki bu kundağı sökerken namluya doğru olan iç içe geçen 2 vida var nu nasıl sökerimm sanki yapıştırılmış gibi kafası bozuluyor ama vida dönmüyor.

Çağatay

• O vida bir baş belasıdır vidanın kafası sıyırdı yeni kanal açıp zar zor söktüm vidanın yıldız bölümüne tam oturan bir tornavida ile yapın yoksa sıyırır başka şansınız yok bendeki mod 135 di söjtükten sonrada takmadım zaten zaman zaman sıkıştırıyordum

• O vida bir baş belasıdır vidanın kafası sıyırdı yeni kanal açıp zar zor söktüm vidanın yıldız bölümüne tam oturan bir tornavida ile yapın yoksa sıyırır başka şansınız yok bendeki mod 135 di söjtükten sonrada takmadım zaten zaman zaman sıkıştırıyordum

Bende izeltaşın tornavida seti var ama tam otursa dahi olmuyor sıyırmaya meğilli hatsana mail attım ama cevap vermediler. Darbeli tornavida var ama altını göremediğim için çekiçleyince yamulur diye korkuyorum.

Mod 95 ve 99 da namlu klidi var benimkinde yok kundaktan yana sorun olmaz herhalde

Çağatay

• Aksu avda kundak buldum. Fakat şu vidayı hala sökebilmiş değilim. Fabrikaya yazdım fakat onlarda geri dönemediler.

Çağatay

• Official Post

Biraz eleştiri yazısı olacak ama;

Yerli üretilen tüfeklerin içinde bir tane kaliteli.malzeme kullanan firma var.

Diğer hangi tüfek olursa olsun elime tornavida alırken korkuyorum. Nereye Alyan vursam elimde kalıyor.

Çok mu zor şu vidaları güzel kaliteli çelikten üretmek...

• Biraz eleştiri yazısı olacak ama;

Yerli üretilen tüfeklerin içinde bir tane kaliteli.malzeme kullanan firma var.

Diğer hangi tüfek olursa olsun elime tornavida alırken korkuyorum. Nereye Alyan vursam elimde kalıyor.

Çok mu zor şu vidaları güzel kaliteli çelikten üretmek...

Çok doğru ayrıca bu kundak ilk kırılışıda değil. Atış anından denk gelse belki yüzüme çarpacak. Daha öncekiyle aynı yerden aynı şekilde kılmasıda tuaf sanki iki parçaymışta yapıştırmışar gibi

Fabrikanın bana yazdığı eski mail adresinide bulamadım kaldım ortada

Çağatay

• Aksu avda kundak buldum. Fakat şu vidayı hala sökebilmiş değilim. Fabrikaya yazdım fakat onlarda geri dönemediler.

Yazmayın çok beklersiniz arayın

02328789100 ı arayıp 120 yi tuşlayın Murat bey ilgilenir

• Yazmayın çok beklersiniz arayın

02328789100 ı arayıp 120 yi tuşlayın Murat bey ilgilenir

Teşekkür ederim. Yarın hemen iletişime geçerim.

Çağatay