PCP tavsiyelerinizi bekliyorum…

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bahçem boyuna yaklaşık 100 metre, atışta kullandığım mesafe 10-50 metre arası

mevcut havalım 7.5 joule (5.5 fpe) 4.5mm weihrauch hw 95

pcp’ye de geçmeyi düşünüyorum

kriterlerim;

- 4.5mm

- 7.5 joule, olmadı en fazla 12 fpe

- hem şarjörlü, hem de tekli yükleme opsiyonu olmalı

- 3 kg altı iyi olur, optik hariç

- mümkünse yerli; fiyat-servis-parça-ikinci el avantajı için

- 2 moa grupman yapabilirsem bana yeter, yani 50 metrede 2.5-3 cm çapında daireye doldurabilmeliyim pelletleri. olmadı beş santim

- bir dolumda 100+ atış yapsa pratik olur

- nedense şişeyi sevmiyorum tüplü olsa bana daha yakışıklı geliyor

effecto px-5 sevdim ama 4.5mm yok sanırım

tavsiyelerinizi bekliyorum

teşekkürler

• rp 4.5 bilemedim baktım sanırım reximex rp’den bahsediyorsunuz

ne yazık ki reximex sitesine ulaşamadım umarım başlarına bir iş gelmemiştir

• jumbo 4,5 kullanıyorum.ana gövde 5,5 .gücü ve çekiç yayını minimuma çekip oldukça yüksek atış sayısına ulaşabilirsiniz.10-50 metre arasında rüzgarsız havada 1 ₺ grupman yapar kendısı 10,34 pellet ile .regülatörlü olsun derseniz throne gen 2 derim.ağır olur derseniz rex.tormenta da güzel pcp .hafif malzeme kalitesi güzel.hiç birine olmaz derseniz de bekleyin biraz daha reximexin yeni modeli çıkıyor META adında.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • reximex bu yıl neredeyse tüm yurt dışı fuarlara katılmış, youtuberlar da övgü ile söz ediyorlar

ama nedense sitelerine girip de inceleme imkanı bulamadım hep kapalı hep kapalı

• Kral veya Kuzey arms modellerine bakın
    Kuzeyden K-300 olabilir, başarılı bir model, yanlız servis hizmetleri hakkında olumlu yada olumsuz bir bilgim yok.
    Kral'da ise Empire'ın yeni XS serisi 177 olarak piyasada mevcut, istediğiniz güç aralığında stabil atış yapabilen bir tüfek

Servisi sorunsuz, fabrika yetkilileri ürünlerin arkasında duruyorlar.
    Bu her iki modelde hafif, pratik ve yakın mesafeden grupman yapmaya müsait dertsiz ürünler.