Gamo Hunter 440 4.5 mm Tamiratı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar arkadaşlar, Gamo Hunter 440 4.5 mm almıştım yıllar önce, atış sonrası namlu kilit mekanizmasında dağılma gördüm. Resimlerde var. Başta teknik servisi İdeal av olmak üzere irtibata geçmediğim yer kalmadı. Antalya'daki tamircilere gittim kimse yapamadı. Gamo'nun ABD ve İspanya'daki sitelerine bile yazdım ancak sonuç alamadım. İnternet sitelerinde İkinci el satan varmı diye baktım onu da bulamadım. Tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Saygılarımla..

• Hatsan veya kral fabrikası ile irtibata geçin kırmalı tüfeklerde sistam aynı sonuçta kendi ürünleri olmadığı için ücreti karşılığunda yaparlar belki

• Official Post

Gamonun çok eski bir yaylisini bende kullanıyorum. Keçe ve yay için aramadigim kalmadı sonuç alamadım.

agt agtagt

• Stoeger , Gamo ile aynı malzemeleri kullanıyor. Hatta Hunter 440 in çok başarılı clone u diyorlar. Yani Stoeger X20 nin birçok parçası Gamo ile uyumlu. Gamo nun bazı modelleri Crossman ın modelleri ile de birebir uyumlu.

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Gamo hunter 440 vardı aynı yer kırıldı şanslıyım bunu sadece bir usta yapıyor oda benim şehrimden çıktı yardımcı olabilirim başka yerde bulman çok zor

• Selamlar arkadaşlar, Gamo Hunter 440 4.5 mm almıştım yıllar önce, atış sonrası namlu kilit mekanizmasında dağılma gördüm. Resimlerde var. Başta teknik servisi İdeal av olmak üzere irtibata geçmediğim yer kalmadı. Antalya'daki tamircilere gittim kimse yapamadı. Gamo'nun ABD ve İspanya'daki sitelerine bile yazdım ancak sonuç alamadım. İnternet sitelerinde İkinci el satan varmı diye baktım onu da bulamadım. Tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Saygılarımla..

Merhaba hocam nasıl oldu sorun çözüldü merak etdim.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Adana’da usta var ve bu konuda uzmanlaşmış parça yaptırmış özel ve orjinalden güzel oldu

Tamam olmadıysa ben o parçayı sizin için yapabilirim diyecekdim.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

ikinci elini satıyorum