Acil tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kral n07 gas piston, aldım ve taktım hatsan protector dampa takarken sorun cikartti ama çift taraflı silikon bantla hallettim daha deneme şansım olmadı ama sağlam gibi 😊 teşekkür ederim yardımınız için.

• kullandığınız dürbün pcp için uyumludur tamamen çin malı. o yaylı için ne yaparsanız yapın ayarı bozulacaktır biraz attıktan sonra. dürbünün içindeki tüp sarsılıyor ve sabitlenemiyor tekrar ayar yapmanız gerekiyor.

hatsan mod 125 4.5 mm vortex gas piston

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• kullandığınız dürbün pcp için uyumludur tamamen çin malı. o yaylı için ne yaparsanız yapın ayarı bozulacaktır biraz attıktan sonra. dürbünün içindeki tüp sarsılıyor ve sabitlenemiyor tekrar ayar yapmanız gerekiyor.

Vortex sistem hocam bol bol silikon bant çektim inşallah bozulmaz :)

• sizde küçüklüğümü görüyorum inş öyle olur :)

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

modifiye ettiğim dürbün ile

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• victoptics b3 3.9.40 dürbünü bende açıklamasında yazan " 1kg darbeye dayanıklı" ( o ne demekse artık ) yazısına çok ta güvenmeyerek aldım.

Mod 55s Vortex in üzerine tek parça ayağın boğazlarına iç lastikten kesilme parçalar sararak taktım.
    İlk gevşeyen yer iç erektörün önünde ki yani taretlere denk gelen lens gevşeyerek dürbünün içine düştü. Yerine cıvata sabitleyici ile taktım dürbünü topladım. Ardından ön lens gevşedi onu da aynı şekilde yerine monte ettim. Ardından arka lensler gevşedi. onları da aynı şekilde tekrardan monte ettim. Bitti zannettim ama hayır :) en son güç halkası altındaki erektörü tüpe sabitleyen 3 küçük vida da gevşedi onu da cıvata sabitleyici ile monte ettim. Bunun ardında ise baya bi atış yaptım belki 700 belki 800 ama hiç bir gevşeme - dökülme yapmadı. Tabi bunu yapan dürbünün kendisi miydi yoksa mod55s vortex yüzünden mi oluyor onu zaman söyleyecek. Şimdi bu dürbünü Kral n-03 ün üzerine taktım.

Açıkçası n07 gibi bir canavarın üzerinde sizinki hayatta kalabilirse protector dampa ayağın dürbün koruma konusunda ne kadar başarılı olup olamadığını anlamış olacağız. Meraktayım doğrusu.

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TakeDawn ().

• Derken ...
    Alparslan Hocadan Cevap niteliğinde bir içerik gelmiş arkadaşlar :) Sanki duymuş gibi tamda konuştuğumuz dürbün + protector + diğer canavar. Bu atış videosunu tamamladı ise bence sorun çıkarmayacaktır. Aman normal bir dürbün ayağına bağlamayın.

HATSAN AT44-10 Tac. 0.22cal | Discovery Optics VT-R 4-16x40

HATSAN Mod55s 0.177cal | Hawke Airmax 3-9x40 AMX + Protector Dampa

Kral N-03 Carbin 0.22cal | Vector Optics 3-9x40

Daisy Powerline 5501 0.177cal

Akkar AŞ Kırma Namlu (Gamo Delta Cadet Kopyası) 0.177cal (ilk Tüfek)

• Derken ...
    Alparslan Hocadan Cevap niteliğinde bir içerik gelmiş arkadaşlar :) Sanki duymuş gibi tamda konuştuğumuz dürbün + protector + diğer canavar. Bu atış videosunu tamamladı ise bence sorun çıkarmayacaktır. Aman normal bir dürbün ayağına bağlamayın.

Alpaslan hoca candır ;tacli#