Huğlu Effecto PX5 PRO Kullanıcıları Destek.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok iddaalı olmaz demiyorum ama dediğiniz şartlarda kullanırsanız helal olsun.

silaha basmakla tüpe basmak arasında fark görmüyorum. varsa söyleyin. tüp kullanmak biraz farklı olur ama. havayı bulmuşken bol bol sıkarız. daha fazla hava harcarız. bu da bize daha fazla pompa olarak geri döner.

500-1000 cc silahta, 3 litre de yanımızda olsa günü bitirir. 3 litre de evde tahminen (birer saat) iki günde sakin rahat doldurulur. ;)

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

6-9 litre 300 bar karbon tüp

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• silaha basmakla tüpe basmak arasında fark görmüyorum. varsa söyleyin. tüp kullanmak biraz farklı olur ama. havayı bulmuşken bol bol sıkarız. daha fazla hava harcarız. bu da bize daha fazla pompa olarak geri döner.

500-1000 cc silahta, 3 litre de yanımızda olsa günü bitirir. 3 litre de evde tahminen (birer saat) iki günde sakin rahat doldurulur. ;)

El pompalarında nemi uzak tutacak çok güçlü filtre yok. Ben pompa hortumu dolduktan sonra 30-30-30 basım ardından nem alma ve soğutma için pompayı serbest bırakıyor 15 dk sonra gene aynı işlemi yapıyordum . Böyle davranmama rağmen hortum bağlantılarında nemden dolayı paslanmalar başladı. 6,8 L bir tüpü 150 den 250 bara 1-2 günde basması bence çok zor denediniz mi hiç 1-2 hafta olabilirde. Yaparsanızda helal olsun. Şöyle bir time line video çekermisiniz bir halinizi görmek istiyorum . 😄

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• Sizi bilmem ben 360 cc tüpü 100 bardan 250 bara 3 sefer doldurduğumda havalı dan soğuma derecesine geliyorum :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• El pompalarında nemi uzak tutacak çok güçlü filtre yok. Ben pompa hortumu dolduktan sonra 30-30-30 basım ardından nem alma ve soğutma için pompayı serbest bırakıyor 15 dk sonra gene aynı işlemi yapıyordum . Böyle davranmama rağmen hortum bağlantılarında nemden dolayı paslanmalar başladı. 6,8 L bir tüpü 150 den 250 bara 1-2 günde basması bence çok zor denediniz mi hiç 1-2 hafta olabilirde. Yaparsanızda helal olsun. Şöyle bir time line video çekermisiniz bir halinizi görmek istiyorum . 😄

^^ 3 litre demiştim ama. şimdilik tüpüm yok. olunca inşallah deneyeceğim.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Sizi bilmem ben 360 cc tüpü 100 bardan 250 bara 3 sefer doldurduğumda havalı dan soğuma derecesine geliyorum :)

425 cc tüpü 100-200 bar dolduruyorum. arazide değilsem hiç sıkıntı yok. yavaş yavaş dolduruyorum. yarım saatte her türlü dolmuş oluyor.

Kral Puncher NP 04 4,5

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

reximex rp 5.5

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• El pompalarında nemi uzak tutacak çok güçlü filtre yok. Ben pompa hortumu dolduktan sonra 30-30-30 basım ardından nem alma ve soğutma için pompayı serbest bırakıyor 15 dk sonra gene aynı işlemi yapıyordum . Böyle davranmama rağmen hortum bağlantılarında nemden dolayı paslanmalar başladı. 6,8 L bir tüpü 150 den 250 bara 1-2 günde basması bence çok zor denediniz mi hiç 1-2 hafta olabilirde. Yaparsanızda helal olsun. Şöyle bir time line video çekermisiniz bir halinizi görmek istiyorum . 😄

Ben sadece pompada olsa iyi pompa üzerinden tüfeğe geçen nemi nasıl hallediyoruz.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Ben sadece pompada olsa iyi pompa üzerinden tüfeğe geçen nemi nasıl hallediyoruz.

İşi bilen hobidaşlar daha iyi bilirler ama. Kendi kanaatip çok su damlacığı girmediği sürece problem olmaz diye düşünüyorum çünkü tüfeklerin iç aksamları aliminyum oluyor korozyona maruz kalmaz ama çok ince hava geçişlerinin olduğu nokta var orada problem yapabilir.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )