19 Ağustos 2008 Mini Buluşma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim FX-T12 de Kargoyla bu gün elime ulaştı,Akşam MrMataracı, Arkadaşı , RaptorX ve Ben mini buluşma gerçekleşrirdik.Silahı denedik ancak akşam vakti olduğu için zamanın nasıl geçtiğini farketmeden hava karardı.Doymadık ama yarın yine akşam buluşması yapmak üzere sözleşip ayrıldık.
    Böylece FX-T12 Silahımı denemiş olduk.Mustafa Serdar beye ve Ekibine Teşekkür ederiz.Bizleri Kaliteli ve isabetli silahlarla tanıştırdılar.
    Buluşmamızdan Bir kaç resim ekledik.

[Resim Engellendi: http://img225.imageshack.us/img225/6230/dsc00943wt5.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img225.imageshack.us/img225/5661/dsc00944uf7.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img225.imageshack.us/img225/5053/dsc00950wf6.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img225.imageshack.us/img225/9356/dsc00955yy9.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img225.imageshack.us/img225/8963/dsc00962ri3.th.jpg]

A Takımı Üyesi

• Hayırlı olsun Osman abi, bugün misafirim vardı gelemedim. Yarın daha erkenden gelmeye çalışacağım. Hava kararana kadar biraz atış yaparız.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hayırlı olsun Osman abi, bugün misafirim vardı gelemedim. Yarın daha erkenden gelmeye çalışacağım. Hava kararana kadar biraz atış yaparız.

Teşekkür ederim Murat,Daha iyileri sizlerin olsun.Bu arada Ankara Team üyelerine de duyuralım vakti müsait olan yarın Akşam 6 dan sonra Paintsing'e gelebilir.

A Takımı Üyesi

• Ben Ankara Team üyesi değilim, ben gelemez miyim? :( Şaka bir yana tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun. En yakın zamanda tanışabilmek ümidi ile, güle güle kullanın, kazasız-isabetli atışlar :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Ben Ankara Team üyesi değilim, ben gelemez miyim? :( Şaka bir yana tüfeğiniz hayırlı uğurlu olsun. En yakın zamanda tanışabilmek ümidi ile, güle güle kullanın, kazasız-isabetli atışlar :D

Teşekkür ederim,Sizleride aramızda görmekten mutlu oluruz.
    Ankara Team üyesi diyince, www.airgunturk.com üyesi olan, olmayan, Bu spora gönül vermiş Ankaradaki buluşmalarımıza katılmak isteyen tüm arkadaşlarıda aramızda görmekten memnun oluruz.

A Takımı Üyesi

• tüfeğiniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanızı temenni ederim :thumbup:

• Osman amca ben gelmeden kimse bir yere kıpırdamasın akşam engeç 18:00 da ordayım (Allah'ım bir kaza bela yazmadıysa)
    yarın benim yeni dürbünde kargodan gelecek t 12 üstünde nasıl duruyor denemiş olurum. ben gelmeden gitmeyin Osman amca bak çok fena darılırım. kimse yemek falanda yemesin mangal yakıp kutlama yapcaz bende sadece mangal yok gerisini ben hallederim birisi mangal getirsin yeter. :D

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• İyi günlerde kullanın. İsabetli atışlar dilerim. Darısı başımıza inşallah..

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• ben şimdi döndüm Paintsign'dan. püfür püfür yerde oturdum. muhabbet ve sofra çok güzeldi :D yarın görüşmek üzere. Osman abi fotoğrafları çektiğinde hava o kadar karanlık değildi :him:s silahınn tekrar hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• osman abim hayırlı olsun keyifle kullan :thumbup:x;.z

• hayırlı olsun osman abi güle güle kullanın. bu FX ler osman abiyi bile PCP sahibi yaptırdıysa FX lere "maşallah sen neymişsin" demek düşer heralde ^^

webley patriot 5.5

• termopl ,mutluerel ,Hızlı ,Engin1992 ,ejlover ,drezin ,TheNightHawk®,volkanertekin , ve diğer arkadaşların Hayırlı olsun dilekleri için teşekkür eder,daha iyilerinin sizlerin olmasını dilerim.

Volkan,Seni beklerim Mangalıda getiririm.....

Erdem Resimleri çekerken makina ayarını yapamadım sanırım, gece, karanlık ,aydınlık ,gölge vs. gibi bir çok ayarı var hangisinde çektiğime bakmadım...ayarlayıp çekmek gerekiyor herhalde..

A Takımı Üyesi

• Eee, İsveç'ten baldız gelmiş, yalnız bırakmak olmazdı. Bacanağa İsveçlilerin huyunu suyunu anlattım biraz ki yabancılık çekmesin..

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ya bende bende :( bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmm ;hirr;;hirr;;tufey# bende fx istiyorumm kaç para bu?

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Osman abi yeni silahın hayırlı olsun , bol isabetli atışlar dilerim. :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ya bende bende :( bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmm ;hirr;;hirr;;tufey# bende fx istiyorumm kaç para bu?

FXler ve fiyatları YATAGUN'da

.

ankarateam.png

• Osman abi yeni tüfeğin hayırlı olsun...Hepiniz adına çok sevindim arkadaşlar.Tüfekler Ankara yı baya hareketlendirdi anlaşılan...izinden dönünce ilk işim sizin tüfekleri denemek olacak ( tabii izin verirseniz ;keyf; )

ankarateam.png[color=#0000ff]

• ilk gidenler tüpü alıp 1. Çamlık'a çıksınlar, bizde oraya geliriz. yalnız küçük scuba bitmek üzeredir, büyük tüpü alın ;)

.

ankarateam.png