İstanbul içi Atış alanları ve Atış Organizasyonu hk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.

İstanbul da yaşayan hobidaşlarımızı bir çatı altında toplayabilmek adına bir telegram grubu oluşturmuş bulunmaktayım. Wp ve telegram gruplarınin paylaşım kültürünün ve forumculuğun sonunu getirdiğini düşünsem de eğer atış yapamazsak hobiyi de eski hareketli günlerine döndüremeyeceğimizi düşünüyorum.

Amaç istanbul bölgesinde organizasyonu sağlayabilmek.Grup sadece istanbul içi atış organizasyonu ve veya uygun atis alanları ile sınırlı olacaktır. Alım,Satım,Tavsiye,Bilgilendirici içerikler vb. Konular forum üzerinden devam edecektir. Gruba katılan arkadaşların hassasiyet göstermesi rica olunur.

Admin ve Moderatörlerimin affına sığınarak telegram linki bırakıyorum.

İstanbul Havalı Silah Organizasyon

Yöneticilerin uygun görmemesi durumunda bu mesajım elbette silinebilir.

• Whatsapp grubu da olsa olmaz mı?

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Whatsapp grubu da olsa olmaz mı?

Kişisel verilerin korunması açısından Telegram daha uygun olacaktır diye düşündüm. Herkes kisisel telefon numarasını paylasmak istemeyebilir.

• Kişisel verilerin korunması açısından Telegram daha uygun olacaktır diye düşündüm. Herkes kisisel telefon numarasını paylasmak istemeyebilir.

Böyle bir hobi ile zannetmiyorum. Bu Hobidașlarda böyle bir durum söz konusu olmaz diye düşünüyorum. Herkes herkes için destek verir. Böyle bir şeyi düşünmez diye düşünüyorum şahsen. İstanbuldayım ama Telegram bana uzak açıkçası. 🙏🙏

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Selam Arkadaslar

Şimdiye kadar 11 kişi telegram grup davetine katıldı ben istanbul bölgesinde çok daha fazla potansiyel olduğunu düşünüyorum. Gruba dahil olanlar yada olmayanlar gruptan haberdar olmayan arkadaşlarına haber verirlerse memnun olurum.

Bu hafta için kucuk capli bir keşif ve tanışma organizasyonu planlanmaktadır detaylar burada paylaşılacak.

• Keşif ekibi tam gaz çalışıyor. Rahatsızlığım dolayısı ile arkadaşlara katılamadım ama çok da kıskandım keyifli bir gün geçirmişler.

Yer İstanbul/Ömerli

40°57'45.7"N 29°20'53.6"E · Kurna, 34916 Pendik/Istanbul, Türkei
    Kurna, 34916 Pendik/Istanbul, Türkei
    goo.gl

mustafacan

Subutay91

IMG_20230401_184235_189.jpgIMG_20230401_184228_198.jpgIMG_20230401_184227_881.jpgIMG_20230401_184228_483.jpgIMG_20230401_184228_542.jpg

• Bu iş için çabalayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Gruba katıldım. Avrupa yakasındayım ama aracım yok. Şimdilik uzaktan takipteyim 😊

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Çok kıskandım, çok keyifli olduğuna eminim. Bir sonrakine inşallah katılacağım. 🙏🙏🙏🙏

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• herkes atış yapacak yer bulamıyor biz de atış yapacak adam bulamıyoruz. ^^

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası