HATSAN AT44 GENEL YORUM.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tavsiyeniz için tekrar teşekkürler, eğer içinde varsa ( bence vardır :) ) ilk işim petrol bazlı yağları temizlemek.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Görüştüğüm kişi bana Hatsanın lothar walther namlu kullanmadığnı belirtmesi üzerine sonra lothar walther namlu için fiyat farkını sormadım tabi. :) Bence hatsan gerçekten lothar walther namlu kullancak olsa bunu sitelerinde silahın tanıtımına mutlaka eklerlerdi. Sonuçta bu namlu tüfek için büyük bir artıdır. Fx dahil lw namlu kullanıcısı markalar sitelerinde namlularının lothar walther üretimi olduğuna özellikle yer vermiştir.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Ben dün üzerinde lw yazmayan raider ve at-44 ile biraz atış yapma fırsatı buldum bana yetti açıkçası. Ancak yanlış kalibre geldiği için at-44'ü hafta içinde bi daha sipariş vermek zorunda kalıcam. Özellikle namluya baktım kapağı çıkartıp, benim baktığım at-44'de crown da vardı. Umarım yeni gelicek olan tüfeğimde de crown vs eksik veya bozuk olmaz. Neyse uzun lafın kısası benim gibi bir acemiye yetebilicek bir namlu gibi duruyor.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• biraz önce hatsanı aradım ağaç kundak -lw namlu için elimizde şu an yok dediler gelmesini bekliyoruz dediler bu demek oluyorki lw namlu takacaklar ;şrofls;. hatta duyduğuma göre yaklasşık 2 ay sonra lw namlulu at 44 ler çıkıcakmış hadi hayırlısı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Size lw namlu takıcaklarını söylemiş olabilirler ama dediğim gibi,telefonda konuştuğum kişi gayet net bir şekilde (kendisi hatsanın dağıtım işleriyle ilgilenen kişiymiş ve hatsanın sahibinin yeğeniymiş) üzerinde lothar walther yazan namluların aslında almanya üretimi lw değil hatsan çakması olduğunu söyledi.Yani at-44'ün üzerinde lw yazması çok da önemli değil bu denilene göre. Kaldı ki forumda da lw namlu olduğu söylenen namlunun halini gördük. Bir diğer olasılık ise hatsanın bu önemli yerinde çalışan kişinin bana karşı yalan söylemesi veya kandırması olabilir ki bu bence düşük bir ihtimal çünkü net bir şekilde dürüst bir itirafta bulundu. Eğer ki işin içinde yalan varsa yani namlular orjinal lw ise bu hatsanın önemli bir kademesinde yer alan kişinin durumunu gösterir ki bu bence hatsan adına çok daha endişe verici bir durumdur.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bu hatsan at44 de tüp 200 bar basınçtayken kaç atış yapıyorsunuz, bir de bir şarjör de kaç bar düşüyor basınç.

• şarjörü 10 lu 10 atışta 25 bar düşüyor 100 bardan sonra tekrar dolduruyorum

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• sonunda bende dayanamadım hatsanı aradım ;tacli# Teknik servisle görüştüm namlular konusunda bilgi aldım, anladığım kadarıyla benim önceden konuştuğum kişi ne sattığından bihaber ilgisiz ve işin acı tarafı hatsanda önemli işlevi olan bir kişiymiş .Bana da sayın akıncı37 ile verilen bilginin aynısı verildi. Ancak lw nmlu ile normal namlu arasında fiyat farkı da olucakmış. Bu yüzden biraz araştırdım ve at-44 namlusuna yakın ebatlarda ki lw namlunun fiyatı 150 dolar civarı. Bu da bence lw namlulu at-44 seçeneğinde 100 dolar fark ettirir.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen vasily zaytsev ().

• valla arkadaşlar bende hatsan modelini yakından araştırıyorum silahlar hatsanın kendi sitesinde görücüye çıkmış biraz silahların görüntüsü hoşuma gitmedi bir fx kadar iyi değiller zaten yazıları okuyorum ciğerde yokmuş silahlarda ;rofl.; baksanıza hemen bozulma falan diyorsunuz namlu da kalitesizmiş dediğinize göre en iyisi beklemk gibi düşünüyorum zaten dolar kuruda aldı başını gisiyor ben FX T12 alacaktım caydım dolar yüzünden en iyisi yerli malı yurdun malı her kez onu kullanmalı deyip beklemekten başka çarem yok benim için açıkcası hem birde şu pompa parası çok pahalı arkadaşlar ya tüfek parası nerdeyse yokmu bunun başka doldurma çaresi anlamadım gitti ya 350 YTL yav evlat acısı gibi koyacak valla insana bi çare bulunsa buna iyi olacakta neyse bekliyoruz şimdilik bakalım sağlıcakla kalın arkadaşlar ;şrofls;.

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• valla arkadaşlar bende hatsan modelini yakından araştırıyorum silahlar hatsanın kendi sitesinde görücüye çıkmış biraz silahların görüntüsü hoşuma gitmedi bir fx kadar iyi değiller zaten yazıları okuyorum ciğerde yokmuş silahlarda ;rofl.; baksanıza hemen bozulma falan diyorsunuz namlu da kalitesizmiş dediğinize göre en iyisi beklemk gibi düşünüyorum zaten dolar kuruda aldı başını gisiyor ben FX T12 alacaktım caydım dolar yüzünden en iyisi yerli malı yurdun malı her kez onu kullanmalı deyim beklemekten başka çarem yok benim işin açıkcası hem bide şu pompa parası çok pahalı arkadaşlar ya tüfek parası nerdeyse yokmu bunu baka dolum çaresi anlamadım gitti ya 350 YTL yav evlat acısı gibi koyacak valla insana bi çare bulunsa buna iyi olacakta neyse bekliyoruz şimdilik bakalım sağlıcakla kalın arkadaşlar ;şrofls;.

abi nefesin güçlüyse üfleyerek de tüpü doldurabilirsin. ;şrofls;.;şrofls;.

• abi nefesin güçlüyse üfleyerek de tüpü doldurabilirsin. ;şrofls;. ;şrofls;.

yok abi sağolasın bende o çiğer yok valla sen denedinmi oluyormu __? ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; oluyorsa söyle bizde bilelim ;d;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• yok abi sağolasın bende o çiğer yok valla sen denedinmi oluyormu __? ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; oluyorsa söyle bizde bilelim ;d;

hatsan bu niye olmasın denemesi bedava. ayrıca, ben o tüfeği bir üfleyip okusam 50 metrede tek delik bile yaparım.

• akıncıyı hatsanın birinden kurtardım iyilik yaptım. hayra girdik

tüfeği aldım desene açık açık ;şrofls;.;şrofls;.;tacli#

• madmax hayırlı olsun .
    desenize o virüs madmaxa bulaştı ..solucan veya trojan da diyebiliriz...
    sonucu bekleyip göreceğiz....hayırlısı..

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

hayırlı olsun, güle güle kullan

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• zaman yeterli değil iş güç okul var ben yorum yazarım resim de çekerim isterseniz video da çekerim. fakat; yazın daha fazla boş zaman oluyor. şimdi başka işler daha öne geçiyor.

• yivler güzel görünüyor.
    s mi yoksa t kundakmıydı.
    akıncının sonraki at 44 mü....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• yivler güzel görünüyor.
    s mi yoksa t kundakmıydı.
    akıncının sonraki at 44 mü....

kundak s modeli zaten iki namlu da aynı.