USTALAR ABİLER BU DÜRBÜNLERDEN HANGİSİNİ ALAYIM BAKAR MISINIZ ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğim 135QE Vortex aşağıda linkleri koydum özellikle 2 nikula var mesela 2side aynı ölçü biri keskin nişancı diyor fark nedir.

İçlerinde en sağlamı hangisidir sırasıyla tavsiye edicek olsanız ne tavsiye edersiniz.F\p ürünü bişey arıyorum lakin mesela ansar ve squar gibi markalarda var diğerleride.

BUNLAR 3x9x32 ler

Comet 3-9x32 Tüfek Dürbünü
    www.aksuav.com.tr

BUNLAR DA 3x9x40lar

https://www.ciceksepeti.com/durbun-bushnell-3-940-eg-m61-kcm30144901?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.97.1

https://www.ciceksepeti.com/square-3-9x40-tufek-durbunu-kcm17639380?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.40

Bushman 3-9X40EG Siyah Tüfek Dürbünü Fiyatı ve Özellikleri
    Bushman 3 9X40EG Siyah Tüfek Dürbünü fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Bushman 3 9X40EG Siyah Tüfek Dürbünü en uygun fiyatlarla Teknosa'dan…
    www.teknosa.com

• Yaklaşık 20 yıldır yaylı havalı tüfek kullanırım çok dürbün bozdum senin tüfek güçlü kırmalı tüfek Türkiye'deki satılan dürbünlerin çoğu bozuk kalitesiz 10 paralık tüfek 100 paralık dürbün

• Yaklaşık 20 yıldır yaylı havalı tüfek kullanırım çok dürbün bozdum senin tüfek güçlü kırmalı tüfek Türkiye'deki satılan dürbünlerin çoğu bozuk kalitesiz 10 paralık tüfek 100 paralık dürbün

ne diyosun almayayım mı dürbün yani. :)

• Ucuz dürbün alma dampa ayak al dürbün 2-7x32 bulabilirsen al

varsa link tavsiye alabilirim pek bulamadım bu yukardaki dürbünler hiçmi iş görmez.

• Hawke ve diana nin max 32 mercek çaplı modellerini tavsiye edebilirim.

• Protector ayak ile hepsini kullanabilirsin hocam, AO yazanları tavsiye etmem, önden paralakslı dürbünler yaylı tüfekte dampa olsa bile ayar bozuyor, daha önce de söylemiştim mod 125 sniper yaylı tüfeğimde Optima 3-9*40 dürbün kullanıyorum protector ayak ile herhangi bir problem henüz yaşamadım.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Protector ayak ile hepsini kullanabilirsin hocam, AO yazanları tavsiye etmem, önden paralakslı dürbünler yaylı tüfekte dampa olsa bile ayar bozuyor, daha önce de söylemiştim mod 125 sniper yaylı tüfeğimde Optima 3-9*40 dürbün kullanıyorum protector ayak ile herhangi bir problem henüz yaşamadım.

çok çok teşekkür ederim bu bilgi çok iyi oldu.

• 4x32 veya 3x9.32 tavsiye ederim. dampa ayak şart. ışıklı mışıklı dürbünlere kanmayın uzak mesafe atışı yapcaksanız paraya kıyıp kaliteli bir dürbün almanız lazım acele karar vermeyin hocam.

• 4x32 veya 3x9.32 tavsiye ederim. dampa ayak şart. ışıklı mışıklı dürbünlere kanmayın uzak mesafe atışı yapcaksanız paraya kıyıp kaliteli bir dürbün almanız lazım acele karar vermeyin hocam.

valla tavsiye üzerine vector optics 3x9x40 ve hatsan protector sipariş verdim bakalım gelsin bakacaz inş.

• valla tavsiye üzerine vector optics 3x9x40 ve hatsan protector sipariş verdim bakalım gelsin bakacaz inş.

😂 hocam bende tavsiye ile aynı ürünleri aldım şuana kadar sorun yaşamadım lütfen montajdan önce yazın detaylı anlatıyım size benim gibi uğraşmazsınız hayırlı olsun.

• 😂 hocam bende tavsiye ile aynı ürünleri aldım şuana kadar sorun yaşamadım lütfen montajdan önce yazın detaylı anlatıyım size benim gibi uğraşmazsınız hayırlı olsun.

Şimdiden anlatın bence ^^ ^^

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• 😂 hocam bende tavsiye ile aynı ürünleri aldım şuana kadar sorun yaşamadım lütfen montajdan önce yazın detaylı anlatıyım size benim gibi uğraşmazsınız hayırlı olsun.

sana zahmet anlatırmısın bu konuda çok bilgisizim.Dürbün geldi elimde.

• sana zahmet anlatırmısın bu konuda çok bilgisizim.Dürbün geldi elimde.

Öncelikle çift taraflı bantlardan uzak durun protector un ayaklarının denk geldiği yerlere (dürbün e) iki balonun bogaz kısmını keserek dürbüne geçirip düzeltin ayak vidalarını çapraz ve az az sıkın. bende kral n07 var en iyisi göstererek anlatmam yazmakla anlatmam zor fotoğraf ekliycem bana whatsaptan yazarsanız daha detaylı yardımcı olurum 539 418 28 47.

• 20230406_012820.jpgÖncelikle çift taraflı bantlardan uzak durun protector un ayaklarının denk geldiği yerlere (dürbün e) iki balonun bogaz kısmını keserek dürbüne geçirip düzeltin ayak vidalarını çapraz ve az az sıkın. bende kral n07 var en iyisi göstererek anlatmam yazmakla anlatmam zor fotoğraf ekliycem bana whatsaptan yazarsanız daha detaylı yardımcı olurum 539 418 28 47.

• Öncelikle çift taraflı bantlardan uzak durun protector un ayaklarının denk geldiği yerlere (dürbün e) iki balonun bogaz kısmını keserek dürbüne geçirip düzeltin ayak vidalarını çapraz ve az az sıkın. bende kral n07 var en iyisi göstererek anlatmam yazmakla anlatmam zor fotoğraf ekliycem bana whatsaptan yazarsanız daha detaylı yardımcı olurum 539 418 28 47.

anladım hocam şimdi sen diyorsun balonun uzun kalan o boğaz kısmını kesicez silindir gibi kalıyor öylece mi sıkıştırıcaz yoksa onuda açıcaz mı toplamda 2 balon kullanıcaz o zaman,bide ayakları sıkarken önce sol çaprazsa sonra sağ çapraz o şekilde az az eşit sıkıp en son tam sıkıcaz değilmi birde ince ayar nasıl yapmak gerekir.Tüfeği biraz dürbünsüz rodajlama yapimmi vortex ama gerek varmıdır acaba.

• anladım hocam şimdi sen diyorsun balonun uzun kalan o boğaz kısmını kesicez silindir gibi kalıyor öylece mi sıkıştırıcaz yoksa onuda açıcaz mı toplamda 2 balon kullanıcaz o zaman,bide ayakları sıkarken önce sol çaprazsa sonra sağ çapraz o şekilde az az eşit sıkıp en son tam sıkıcaz değilmi birde ince ayar nasıl yapmak gerekir.Tüfeği biraz dürbünsüz rodajlama yapimmi vortex ama gerek varmıdır acaba.

Balon boğazları rulo olcak kesilmiycek ince balon olursa daha iyi olur balonun hem alttan hem ustteki sert yerden kesin once rulo kalsin vidalari capraz yavaş yavaş eşit sıkın vidalari yalama yapmamaya dikkat edin dürbünü takmadan önce rodajlama oluyor Namludaki fazla yağ gitsin diye ben 3 kutuya yakın pellet harcadım hatırlatmanız iyi oldu bi süre dürbünsüz kullanın öyle de gayet zevkli oluyor 2 3 kutu pellet bitince namluyu yağsız kuru bezle temizleyin dürbün ayarını 45 50 metreye masayla sabit şekilde yapın ayakta ayar imkansız dürbünün aynisindan bende de var ayar yaparken dikkat edin ayar yerlerinde 2şer vida var bazen gevşiyo düşerse bidaha bulmak zor çok fazla uğraşmazsaniz sorun yapmiyor.