Yaylı-Pistonlu Tüfeklerin Avantajları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • youtube de bir arkadaş ın videosunu izledim,5.5 mm saçmanın arkasına pamuk yeleştiriyor,sonrasıma gece balık avında kullanılan fosforlu ışık var çöp gibi birşey,onu hafif kırıryorsunuz kendiliğinden parlamaya başlıyor,bu arkadaşımızda bu fosforu kesip pamuğun üstüne damlatıyor,bu fosfor sıvı bir madde,yanlız şuna dikkat etmek gerekiyor,pamuğun alt kısmını tutkal ile yapıştırmak gerekiyor,fosforu sürdükden sonra biraz bekletmek gerekiyor,youtubeye girerseniz izli mermi diye yazın çıkar,
    bunu hava karanlık iken yapmak gerekiyor

• guzel calısma bende ızledım acaba kac metre mesafeye kadar gorulebılıyor???

STRIKKER WORTEX

• konu çok hoş olmuş açıkçası. valla bende bir yaylı sahibi olarak, t12'nin hevesine o kadar geldimki, elimdeki yaylılardan soğudum ;kihhik, eee pcp'yi alırsam ancak uzun vadede alabiliceğim için (parasal olarak) umarım bu süre zarfında bu hevesten soğumam. burdan yetkililere sesleniyorum ;director; ''lütfen 300-500 civarı şöle fx gibi kaliteli bir pcp getirin, yoksa ya hobiden soğuyup tüfek işini külliyen bırakçaz, yada hayattan soğuyup en patlağından bir at-44 aldıktan sonra 300 bar hava basıp silaha sarılcaz ;kihhik,

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• konu çok hoş olmuş açıkçası. valla bende bir yaylı sahibi olarak, t12'nin hevesine o kadar geldimki, elimdeki yaylılardan soğudum ;kihhik, eee pcp'yi alırsam ancak uzun vadede alabiliceğim için (parasal olarak) umarım bu süre zarfında bu hevesten soğumam. burdan yetkililere sesleniyorum ;director; ''lütfen 300-500 civarı şöle fx gibi kaliteli bir pcp getirin, yoksa ya hobiden soğuyup tüfek işini külliyen bırakçaz, yada hayattan soğuyup en patlağından bir at-44 aldıktan sonra 300 bar hava basıp silaha sarılcaz ;kihhik,

at-44 adı yakında hacı ya çıkacak bu gidişle tıpkı hacı muratlar,hacı 28 (ericson) gibi yada hakkında fıkralar çıkmaya başlıcak ;kihhik,

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• at-44 adı yakında hacı ya çıkacak bu gidişle tıpkı hacı muratlar,hacı 28 (ericson) gibi yada hakkında fıkralar çıkmaya başlıcak ;kihhik,

Hacı Murat deyip geçme, kendi zamanının en iyi arabalarından biriydi, öyle patlayıp-çatlamazdıda :love::D:thumbup:
    Hatta yakın zamanda forumda bi de limuzin versonunun fotografı bile vardı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Nasıl patlayıp çatlamazdı bizim vardı tamirciden hiç çıkmıyordu en sonunda sattık.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ömrünü doldurduktan sonra da kullanmaya devam edilirse sorun çıkaracağı aşikardır...