ankara grup ve pcp dolum hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba herkese, Tüfeğimi yeni aldım huğlu effecto px5 pro .Ankarada pcp grubu vs var mıdır katılmak istiyorum.

bir diğer sıkıntım tüfeği aldım 100 barla geldi atış yapamıyorum pompa tüp alamadım henüz tüfeğimi tek seferlik dolum yapabileceğim bi yer varmı Ankarada. Veya bana yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır tek seferlik rica etsem? 05355524423 her konuda dönüş yapabilirsiniz saygılar sevgilerle... :)

• Merhabalar, ben ankara da yenimahalledeyim. yakınsanız görüşelim aktif bir grubumuz var

çok teşekkürler size nasıl ulaşabilirim? benim numaram 5355524423

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen is_hak ().

• Merhabalar, ben ankara da yenimahalledeyim. yakınsanız görüşelim aktif bir grubumuz var

Grup nerede atış yapıyor bir ara gidip misafir olurum bizim havalı ile.

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Merhaba herkese, Tüfeğimi yeni aldım huğlu effecto px5 pro .Ankarada pcp grubu vs var mıdır katılmak istiyorum.

bir diğer sıkıntım tüfeği aldım 100 barla geldi atış yapamıyorum pompa tüp alamadım henüz tüfeğimi tek seferlik dolum yapabileceğim bi yer varmı Ankarada. Veya bana yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır tek seferlik rica etsem? 05355524423 her konuda dönüş yapabilirsiniz saygılar sevgilerle... :)

Pompa düşünürseniz muhakkak kral markanın yeni nesil pompalarını alın. Hatsan ile arasında çok fark var. Kralda filre bile koymuşlar çıkışa. Her iki pompayı da kullandım hatsan ve kral.

• Pompa düşünürseniz muhakkak kral markanın yeni nesil pompalarını alın. Hatsan ile arasında çok fark var. Kralda filre bile koymuşlar çıkışa. Her iki pompayı da kullandım hatsan ve kral.

Pompadan ziyade px5 i bugün cemal bozan abimizde dolum yaptık 250 bar civarı ama akşam 150 bara düşmüş hava kaçırıyor. Siz böyle bi problem yaşadınız mı?

• Pompadan ziyade px5 i bugün cemal bozan abimizde dolum yaptık 250 bar civarı ama akşam 150 bara düşmüş hava kaçırıyor. Siz böyle bi problem yaşadınız mı?

Bende olmadı ama 250 bar fazla değil mi? 200 bar limit zaten. 200 barda 3 ay beklettim düşmedi aşırı basınç yüzünden tahliye olmuş olabilir. 200 bar basıp bekletin bakalım.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Pehlivan_m ().

• Bende olmadı ama 250 bar fazla değil mi? 200 bar limit zaten. 200 barda 3 ay beklettim düşmedi aşırı basınç yüzünden tahliye olmuş olabilir. 200 bar basıp bekletin bakalım.

Hocam kitapçıkta kırma kolunu kurun emliyeti açın yazıyor şimdi gördüm. Siz px5 i doldururken bunları yapıyor musunuz?

• bar gostergesi 0 a yakın ise kurma kolunu cekip doldurma yapmalısınız. 100 ve üzeri ise kurma kolunu çekmeye gerek yok

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Official Post

Hocam kitapçıkta kırma kolunu kurun emliyeti açın yazıyor şimdi gördüm. Siz px5 i doldururken bunları yapıyor musunuz?

kardeşim senin tüfeğin 250 barla çalışıyor. yüksek basınçtan dolayı tahliye falan etmedi. silahında hava kaçağı var.

kurma kolu muhabbeti çok farklı. ecevit abinin dediği gibi komple bitince yapılması gereken şeyler.

• kardeşim senin tüfeğin 250 barla çalışıyor. yüksek basınçtan dolayı tahliye falan etmedi. silahında hava kaçağı var.

kurma kolu muhabbeti çok farklı. ecevit abinin dediği gibi komple bitince yapılması gereken şeyler.

Anladım Cemal hocam az önce aldığım yere verdim tüfeği fabrikaya yollayacaklar yazdım sıkıntılarını inşallah çözülür Teşekkürler

• kardeşim senin tüfeğin 250 barla çalışıyor. yüksek basınçtan dolayı tahliye falan etmedi. silahında hava kaçağı var.

Ne demişler bir bilene danış ben atış yapmadım fakat Cemal kardeş pcp de daha deneyimli ona göre benim birikim çok az sadece kendi PX5 e göre kıyasladım.