Victoptics S4 6-24x50 FFP Tüfek Dürbünü (Paralaks Tekerli)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Victoptics S4 6-24x50 FFP Tüfek Dürbünü (Paralaks Tekerli)

Bu dürbün hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

• Ben yeni aldım kadesim ama netlik olarak hoşuma gitmedi.isin ilginç tarafı aynı marka dürbünün3-9*40 modelini aldım netlik olarak süper.birde dampa ayak kullanacaksanız bende protectör dampa vadi durbunun boğaz çapı kalın geldiği için olmadı bende dampasiz mod 125 vortekste atış yaptım 750gr darbeye dayanıklı olduğu halde randıman alamadım.artik ya uygun dampa alacagim yada pcp de kullanacağım

• Dampa ayak ile uğraşma bence pcp al, kesin çözüm istersen,

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Arkadaş o dürbğnde netlik sorunu var demiş fiyat farkı çok yoksa vector optic dürbünler oldukça iyi tercih edebilirsin

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Hatsan nova star rg var elimde hocam.yalniz tüp girişinde bulunan bir conta var o 3oldu patlıyor birinde ikitane sanayiden bulmuş yapmıştım ssimdi yine patlattı ve ben o oringi bulamıyorum buralarda internette bayilerdede yok hatsani aradım taarif ettim ama çok anlamadılar heralde senin tüfeğin bütün contalarini yolluyoruzz dediler ama gelen oringlerin hiçbiri o yuvaya olmuyor ya büyük oluyor ya küçük.tufegi yollayacağım artık. O gelene kadar mecbur kirmaliyla idare edeceğim 🤣

• Hatsan nova star rg var elimde hocam.yalniz tüp girişinde bulunan bir conta var o 3oldu patlıyor birinde ikitane sanayiden bulmuş yapmıştım ssimdi yine patlattı ve ben o oringi bulamıyorum buralarda internette bayilerdede yok hatsani aradım taarif ettim ama çok anlamadılar heralde senin tüfeğin bütün contalarini yolluyoruzz dediler ama gelen oringlerin hiçbiri o yuvaya olmuyor ya büyük oluyor ya küçük.tufegi yollayacağım artık. O gelene kadar mecbur kirmaliyla idare edeceğim 🤣

Hocam dolum ucundaki orlinktenmi bahsesiyorsun

• Yok hocam tüpü tüfekten söktükten sonra elimizdeki tüpün girişinde küçük bi oring var o.dolum ucu oringinden biraz daha büyük ve kalın yalnız bu

• Daha önce buraya uygun bir oring bulmuştum ama ellerinde kalmamış hatsandan istedim onlarda dolum ucu oringi bide 1tl ebatlarında oring göndermisler.oringleride ayrı ayrı küçük iki poşete koymuşlar.kargocuda sağolsun onu tek poşete değilde daha çok kazanmak için iki ayrı poşete koymuş 150liraya patladı bana oringler ama onlarda işime yaramadi malesef 🤦

• Hocam bu konuda bilgim yok ama o orlingi yirtan birsey vardir mutlaka civata yerinde bir capak gibi birde orlingi takarken gres yagi gibi bir yag varsa az bir yaglayipta taksan

• Hocam genelde dikkat ediyorum tüpü söküp taktiktan sonra hava kaçırıyor sonra bakiorum oradaki oring parçalanmış.basinctan dolayı olduğunu düşünüyorum.benim burda bulduklarim orjnal oring değil çünkü.tufegi söküp taktım bi alyan vidasi yalama oldu normalde garantili tüfek ama söküp taktiğim için garantiyede girmez büyük ihtimal :(

• Ama yağ olayını deneyeceğim tüfeği göndermeden oring bulabilirsem

• Ama yağ olayını deneyeceğim tüfeği göndermeden oring bulabilirsem

Sanayide parçacilarda vardir mutlaka onlarda orling kutulari var 4 veya 5 tane yedek alirsin genelde hidrolik isleriyle ugrasanlarda vardir

• Daha öncekini de sanayiden almıştım hocam adamda envay çeşit oring var ama bi bu oring yok kalmamış ellerinde yeni gelen ürünlerindede yok ikitane sanayi gezdim bulamadım.Hatsan yedek parça konusunda çok zayıf gerçekten bayilerde bulamıyorum tüfeği göndereceğim başka çare yok artık nezamana gellirse tekrar tüfek

• Daha öncekini de sanayiden almıştım hocam adamda envay çeşit oring var ama bi bu oring yok kalmamış ellerinde yeni gelen ürünlerindede yok ikitane sanayi gezdim bulamadım.Hatsan yedek parça konusunda çok zayıf gerçekten bayilerde bulamıyorum tüfeği göndereceğim başka çare yok artık nezamana gellirse tekrar tüfek

Hocam orlingin ölçülerini ögren n11 de tek orling satanlar var

biraz bu orlinge benzettim ben

• Aynı o-ringin değişik sertlikte olanlarını denemeni öneririm. Bazen güçlü oring yerine yumuşak oring daha iyi oluyor çünkü takıldığı bir yer varsa direnmeye çalışmıyor, şekline uyup geçiyor. Sert oringden direnirken parça kopabiliyor.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Walla hocam ne sertini nede yumusagini bulamıyorum ki hangisi olsa takacağım da.ama bulursam dediğiniz gibi ikisinide deneyeceğim insallah

• Yok hocam içindeki oring denedigim bir oring ama olmadı yırtıldı.o yirtigin hemen üzerinde küçük kanal var dikkatli bakarsanız oring oraya göre olması lazım ama ölculerini alıp bir deneyecegim dediğiniz gibi internetten