Spot On Pellet te Neden İstikrar yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Değerli hobidaşlar tavsiyem 5-10 TL fazla verin online kanallar biraz daha uygun olabiliyor ama zamanla bağlar güçlendikçe indirimde alıyorsunuz yerel av bayisinden spot on mühimmatları kutu kutu inceleyerek almanız. Kutudan kutuya performansı değişen mühimmat.
    Unutmayın ki her namlu her mühimmatı sevmez.
    Her mühimmatında sevdiği hızlar vardır. Bunları test ederek deneyerek öğrenmelisiniz. Keyifle kazasız belasız bu hobiyi sürdürmeniz dileği ile.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Official Post

türkiyede seri üretim olan coğu şeyde pellet ve bullette şu sorun var

kalıplar eskidiği zaman yenilenmiyor, ölene kadar kullanılıyor.

yeni kalıplardan çıkan solid, pellet cok iyi isabet verebilirken eskiyenleri berbat oluyor

agt agtagt

• türkiyede seri üretim olan coğu şeyde pellet ve bullette şu sorun var

kalıplar eskidiği zaman yenilenmiyor, ölene kadar kullanılıyor.

yeni kalıplardan çıkan solid, pellet cok iyi isabet verebilirken eskiyenleri berbat oluyor

Hocam koy + 10 tl kutu başına şu kalıpları rayına sok demi. Herkes şikayetçi bir alıyorum çok iyi bir aldım leş diyor millet. Ben valla yöntemi yazdım videosunu da çektim. Ben alırken ukraynalı biri telefondan resim gösterdi spot on pars 18.13 gr. nin 2-3 kutu aldı çok iyi çok iyi dedi gitti adam. Dış piyasaya başka bize başka sürülmez herhalde.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().