Yurtdışından JSB 18.13 pellet satın aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba hobidaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.

Ülkede maselef JSB 18.13 grain pellet kalmadı bende yurtdışından satın alma kararı aldım ve sorunsuz bir şekilde geldi burada sizinle paylaşmak istedim.,

Kutusu, pelletler sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi kutu gıcır gıcır pelletler kitap gibi buradaki av bayilerinden aldığın gibi eski kalmış nerdeyse yarısının etekleri yamuk yumuk ezik büzük değil

Site bu

2 adet 500 lük aldım yani 1000 tane pellet

Cart Subtotal €26.86

Shipping €24.75 UPS Express Saver

Order Total €51.61

Malum kur farkından dolayı kargosu çok tutuyor ama yüksek adetli alırsak pek koymaz bence. Türkiye ye geldiğinde ups den aradılar ben siteden alırken Company name kısmına iş yerimin adını yazdığım için ups şirket adına geldiğini algıladı ve iş yeri yetki belgesi denilen bir evrak gönderdiler onu doldurmamı istediler muhtemelen şahıs adıma gelseydi böyle bir detay olmayacaktı bile bu evrak işi 2 - 3 günlük aksama yarattı tabi e birde araya 29 Ekim bayramı girdi 2 - 3 günde oradan. Sonuç olarak

20/10/2022

10:14
    Etiket Oluşturuldu

Gönderici etiket oluşturdu, paket henüz UPS’e ulaşmadı.

Netherlands
    02/11/2022

16:00
    Teslim Edildi

TESLİM EDİLDİ

MERSIN, TR

Saygılarımla

• Alışverişi tüm detaylarıyla paylaşmışsınız tebrik ediyorum sizi. Alım düşünen arkadaşlar için yönerge niteliğinde olmuş. Kargo bedeli belli bir hacme kadar sabitse sınır zorlanabilir bu şekilde kargo birim maliyeti aşağıya çekilebilir. Benimde aklımda HN 25 kalibre solidlerinden sipariş vermek var.

• doğru mu anladım acaba

ürün bedeli ve nakliye ödediniz, gümrük için herhangi bir ek vergi masrafınız olmadı

• doğru mu anladım acaba

ürün bedeli ve nakliye ödediniz, gümrük için herhangi bir ek vergi masrafınız olmadı

Doğru

Sorunu çıkaran değil, çözen ol !

HATSAN AT44 WX-10 LONG LW PREMIUM 5.5mm - Regülatör modding by Hakan HIZLI

HAWKE ECLIPSE 30 6-24x50SF (Metric)

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• ama tabi şimdi burada bu bilgiyi alan herkes adetli adetli pellet siparişi geçmeye başlarsa gümrük kısmında ne olur işler bilemicem ^^^^^^

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Hills MK2 pompamın full tamir takımı ve silikon gresinden sipariş ettim üreticinin direk kendi sitesinden

MK2 Full Service Seal Kit
    Service seal kit for the MK2 Air Rifle pump. Includes micron filter, piston seal and all other exchangeable seals. MK2 pumps can be identified by the air…
    www.airriflepump.com

kuzenim Londra da yaşıyor ona teslim edildi oda posta ile bana gönderdi eğer gelmez ise posta da kaybolur vs olur ise yine bu krale sitesinde de tamir takımı ve gres i var yine pellet ler ile sipariş etmeyi düşünüyorum. Bu ay halam bi Londra ya gidip Aralık sonuna doğru gelicek Hills in son model MK5 Pro pompasını getirtecem ona çok merak ediyorum çok övülüyor pompa gelsin bakalım buraya tecrübelerimi aktarırım.

Eğer yine bu siteden dürbün aksesuar ekipman vs getirten olursa burada tecrübelerini paylaşırsa sevinirim herşey var o sitede airgun ile alakalı hepimiz faydalanmış oluruz.

Saygılarımla

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Satıcı direkt Türkiye'ye yollayacaksa ihracat olduğu için fiyattan KDV'yi düşer ama bu kez Türkiye'de gümrüğe tabi olur.
    Ben Huma'nın kendi sitesinden bir tane regülatör aldım. KDV'siz fiyatla aldım ama posta ve fatura tutarı toplamı üzerinden çatır çatır da gümrük ödedim. Avrupalı satıcıların çoğu da öyle Çinliler gibi düşük fiyat yazmazlar, maliyeti ona göre düşünün.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Tahmin ediyorum gelen pelletler hasbel kader gümrük denetiminden geçmeden arkadaşın eline ulaşmış. Ama tabi bu çoğunlukla böyle olmuyor. Aslında bence en güzeli bu işi yapan bir av bayisinin ( ki “Aksu Av” Sayın Yusuf Polat Aksunun bu forumu takip ettiğini biliyorum, belki Veli Bey yada diğer av bayisi arkadaşlardan da takip eden vardır) ön talep toplayarak hatta pelletlerin ücretini de aldıktan sonra pelletleri ithal etmesi. Yoksa, sanırım bu kur farkı süresince ve bu pahalılıkta başka şekilde hiçbir firma bu riske girmez.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Tahmin ediyorum gelen pelletler hasbel kader gümrük denetiminden geçmeden arkadaşın eline ulaşmış. Ama tabi bu çoğunlukla böyle olmuyor. Aslında bence en güzeli bu işi yapan bir av bayisinin ( ki “Aksu Av” Sayın Yusuf Polat Aksunun bu forumu takip ettiğini biliyorum, belki Veli Bey yada diğer av bayisi arkadaşlardan da takip eden vardır) ön talep toplayarak hatta pelletlerin ücretini de aldıktan sonra pelletleri ithal etmesi. Yoksa, sanırım bu kur farkı süresince ve bu pahalılıkta başka şekilde hiçbir firma bu riske girmez.

Denemek için bu sefer

2009 model Hills MK2 el pompamın komple tamir takımını

İki tüp silikon gresini

JSB 15.89 500 adet 1 kutu

JSB 18.13 500 adet 1 kutu

sipariş ettim sizin dediğinizin aksine bilhassa gümrüğe takılıyor denetimden geçip elime ulaşıyor. İlgili resimler ektedir. Bilgi vermek istedim ben elimi taşın altına koydum umarım bahsettiğiniz bayilerde gerekeni yaparlar. Gerçi Veli abi beni hatırlamazda ben kendisini tanıyorum hatırlıyorum 2010 senelerinde Mersin de Çukurova grubu olarak buluşma düzenlemiştik o zaman gelmişti Adana dan, hobisilah dan Allah rahmet eğlesin Hakan Hızlı ve bir arkadaşı daha gelmişti ismini hatırlayamadım şimdi yaşıyorsa Allah selamet versin. Güzel günlerdi be

1.png2.png

Saygılarımla

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Vergiye tabi olmadan elinize ulaşması ilginç ama çok sevindirici. Gerçekten çok güzel haber 🥳

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

hasag.png

• Avrupa gümrük yasası farklı diye biliyorum. Oranlarıda farklıydı sanırsam. Vergi çıksada % 18 di sanırsam çin gibi 30 değil

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Hoooooooooooooo🤤

Benimde 130 € sepetim var.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• 👏👏👏👏👏valla süper hayırlı olsun 👍

hasag.png

• Hoooooooooooooo🤤

Benimde 130 € sepetim var.

güzel sepet :) birşeyler almak isteyen olursa ups ile ilgili süreçte sormak istedikleriniz vs yardımcı olurum bilginize.

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SAYKOTURK ().

• Ben 120 € luk sipariş geçtim. Bana nasıl yansıyacak paylaşırım bende.

2 Adet

Wika Manometre

2 Kutu

Jsb 18.13

1 Kutu

Jsb Hades 15.89

1 Kutu

Jsb 15.89

Hollanda AB vergilerinden muaf olarak yollanması alınabilitesini arttırıyor. 24 € kargo ücretini veriyorsanız sonuna kadar kullanın 😄.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• Şididen hayırlı olsun

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Yurtdışından pellet ler ile beraberinde getirdiğim 2009 model Hill MK 2 el pompam için full tamir takımı ve silikon gres ini bugün kullandım pompamı tamamen dağıttım ve tüm tamir takımını uyguladım. Abiler pompa bildiğiniz sıfır hali ile birebir aynı oldu o kadar hafiflediki pompa ben bile şaşırdım şok oldum resmen. Tüpe pompa ile hava basmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı :)

Bu konuyu ayrıca Hill Mk2 pompa bakımı başlığı altında ayrıca açacağım bilginize.

Saygılarımla

VECTOR OPTICS NO LIMIT

HILL MK2 PCP PUMP

• Ben de Krale bir çok parça aldım ve polonyadaki arkadaşımın adresine gönderdim oda gelirken getirdi.

FX impact Barrral Tensioner Kit ile gelen bir parçayı yanlış göndermişler bende Türkiye adresine göndermelerini istedim yanında DonyFL Sumo nun yedek keçesini aldım yola çıktı bakalım sorun olmadan gelecekmi ?

Bu arada Huma air den aldığım bazı parçalar geldi bazıları gümrükten geri döndü. Dönen parça 2 aydır belçikada bekliyor, ve hiçbir şey yapamıyorsunuz. Huma air ilgileniyoruz diyor ama bir şey yaptılkarı yok. Bilginiz olsun isterim paranız boşa gitmesin.

Saygılar.