REXİMEX GEN 2 ATIŞ YAPMIYOR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar herkese merhaba bugün bayiden sipariş verdiğim reximex gen 2 modelini teslim almaya gittim ve silahı bir deniyeyim dedim. silahı kurdum ancak atış yapmaya çalıştığımda tetiğin boşta olduğunu ve bastığımda atış yapmadığını fark ettim. tekrar tekrar denedim olmadı .sizce sorun ne olabilir.( basınç ve diğer herşeyi normal . bayi tekrar firmaya gönderdi.)

• Official Post

Tetiği çektiğiniz de çekiç düşüyor mu? Yani tetiği çektikten sonra tekrar kurulum yapabiliyor musunuz. Kurma kolundaki yayın sertliğinden bunu anlayabilirsiniz

agt agtagt

• Tetiği çektiğiniz de çekiç düşüyor mu? Yani tetiği çektikten sonra tekrar kurulum yapabiliyor musunuz. Kurma kolundaki yayın sertliğinden bunu anlayabilirsiniz

Yok hocam kurma kokunu çekip bıraktığımda çekiç düşmüyor. Tetiğe basıyorum sanki hiç kurma kolunu çekmemiş gibi davranıyor

• Yok hocam kurma kokunu çekip bıraktığımda çekiç düşmüyor. Tetiğe basıyorum sanki hiç kurma kolunu çekmemiş gibi davranıyor

Çekiç yayı ile alakalı bence, firmaya gittiyse tamir edilmeden gelmez zaten

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• reximex firması sorunsuz bir şekilde tüfeği tamir etti tetik ile ilgili ufak bir sıkıntı varmış çözüldü

• Sıfır tüfelte bu hata demekki fabrikada kontrol etmeden piyasaya ürün sürüyorlar.Sonradan düzeltme ne olur.Yaptıkları işin ciddiyeti bu.

Selam arkadaşlar.Ben Antalyadan guruba katılıyorum.