Vector Optics protectör dampa ayak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vector Optics marka protectör dampa ayak aldım ama kızaklarda(millerde)Hafif bir boşluk var bu normal mi arkadaşlar.saticiyi aradım bu markanın bütün dampa ayakları bu şekilde oluyor boşluk olmazsa tutukluk yapar dedi hatta ordan aynı marka bikactane dampa ayağa baktı bunlarda aynı dedi.bende Hatsan protectör de bu boşluk yok dedim ama hiç tutukluk yapmıyor dedim her marka ayrı üretiyor dedi.Sizce bu boşluk daha çok sarsıntıya sebep olmaz mı arkadaslar kullanan varmı bu dampayi varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Bu bir kusursa dampayi iade edecegim.Tufegim Hatsan mod 125sniper vorteks

• Vector Optics marka protectör dampa ayak aldım ama kızaklarda(millerde)Hafif bir boşluk var bu normal mi arkadaşlar.saticiyi aradım bu markanın bütün dampa ayakları bu şekilde oluyor boşluk olmazsa tutukluk yapar dedi hatta ordan aynı marka bikactane dampa ayağa baktı bunlarda aynı dedi.bende Hatsan protectör de bu boşluk yok dedim ama hiç tutukluk yapmıyor dedim her marka ayrı üretiyor dedi.Sizce bu boşluk daha çok sarsıntıya sebep olmaz mı arkadaslar kullanan varmı bu dampayi varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Bu bir kusursa dampayi iade edecegim.Tufegim Hatsan mod 125sniper vorteks

Nasıl bir boşluk resmi var mı acaba ? Sallantı yapıyor mu?

• Hocam buradaki millerde çok hafif bir boşluk var ama dürbünü takınca o boşluk daha fazla hissediliyor resmen elinize alırken bile dürbünün sallantıdan kaynaklı sesini duyabiliyorsunuz elinizle o sallantiyi hissedebiliyorsunuz.

• Hocam buradaki millerde çok hafif bir boşluk var ama dürbünü takınca o boşluk daha fazla hissediliyor resmen elinize alırken bile dürbünün sallantıdan kaynaklı sesini duyabiliyorsunuz elinizle o sallantiyi hissedebiliyorsunuz.

Hocam bu normal değil bende hatsan protector var hiç sallanmıyor.

• Hocam bu normal değil bende hatsan protector var hiç sallanmıyor.

Satıcıya durumu aynen izah ettim hocam ama bu markanın ürünlerinin hepsinin aynı olduğunu söyledi yinede iade aliriz dedi iade edeceğim artık

• Satıcıya durumu aynen izah ettim hocam ama bu markanın ürünlerinin hepsinin aynı olduğunu söyledi yinede iade aliriz dedi iade edeceğim artık

Hocam hatsan protector alın vidaları zorlamadan yarım tur yarım tur sıkın sonra vida bulmak zor oluyor :)

• Hocam hatsan protector alın vidaları zorlamadan yarım tur yarım tur sıkın sonra vida bulmak zor oluyor :)

İKitane var hocam randıman vermeyince buseferki de farklı olsun dedim belki daha iyi olur dedim ama vasat çikti malesef iade ettim zaten.durduk yere birde kargo masrafı çıktı🤦