Havalı tüfek namlu içi pas

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar konu ile ilgili bilgi sahibi olanlara sormak istiyorum

Yivli namlu içi paslaniyor epey uğraştım her türlü yöntemi denedim pası çıkardım ama bir müddet sonra harbi ve yağ ile temizledigimde atış yapmasam bile leş gibi açık kahverengi pas çıkıyor

Namlu ucundan temizleyici (mesela fren balata spreyi gibi) sıkınca pas akıyor

Ne yapmalıyım kalıcı Bir çözüm için

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Arkadaşlar konu ile ilgili bilgi sahibi olanlara sormak istiyorum

Yivli namlu içi paslaniyor epey uğraştım her türlü yöntemi denedim pası çıkardım ama bir müddet sonra harbi ve yağ ile temizledigimde atış yapmasam bile leş gibi açık kahverengi pas çıkıyor

Namlu ucundan temizleyici (mesela fren balata spreyi gibi) sıkınca pas akıyor

Ne yapmalıyım kalıcı Bir çözüm için

Merhaba tüfeğinizin marka modeli nedir acaba? Büyük ihtimalle namlusu kalitesiz standart bir demirden yapılma! Kullanmanız tehlikeli bile olabilir.

• Crosman 5,56 mm havalı tüfek

İçinden pelet yada solid geçirdiğimde set yivlerde sıkıntı yok Sadece pas çıkıyor yağlı harbi den sonra bir kaç kez temizledikten sonra geçiyor sonrası beklemede tekrar paslaniyor.

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Crosman 5,56 mm havalı tüfek

İçinden pelet yada solid geçirdiğimde set yivlerde sıkıntı yok Sadece pas çıkıyor yağlı harbi den sonra bir kaç kez temizledikten sonra geçiyor sonrası beklemede tekrar paslaniyor.

Tüfek co2 tüp ile mi çalışıyor acaba ? Kalitesiz tüp kullanıyor olabilirsiniz. Bir şekilde namlu içine su sızıyor pcp bir tüfekse tüp içinde su varsa çok tehlikeli olabilir dikkat edin.

• Tüfek co2 tüp ile mi çalışıyor acaba ? Kalitesiz tüp kullanıyor olabilirsiniz. Bir şekilde namlu içine su sızıyor pcp bir tüfekse tüp içinde su varsa çok tehlikeli olabilir dikkat edin.

CO2 li ama sürekli yağlı durur gamo tüp kullanırım

Bu paslanmanin çözümü nedir kalıcı pası nasıl gideririm namlu içini silah meneviş boyası ile de yıkadım ama çözüm olmadı

Çözüm ne?

Barska 1,5-4,5*26 scope