Mod 95 için Başlangıç Dürbün Aranıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Mod95 için başlangıç seviyesi dürbün ve Dürbün ayağı lazım.Tavsiye edebileceğiniz ve ya 2. el temiz satın alabileceğim dürbün var mı ?

• 2. Elde satılan orjinal zeis var yaylıya ancak zeis dayanır pahalı olduğunun farkında yım ama 25 yıldır havalı hobisindeyim dürbün tüfekten çok daha önemli olduğunu keşfedeli uzun zaman oldu dürbün ömürlük olucak tüfek zaten bolca seçenek var zamanla tüfeği değiştirirsiniz ama dürbünü değiştirmezsiniz şuan bütçem müsait olsa alırdım

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Siz dürbün önemli demişsiniz bende saçmanın önemini vurgulamak istiyorum saçmada çok ama çom farkediyor kendimce iyiki bu jsb 18.13 grain saçmalar imal edilmiş diyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Siz dürbün önemli demişsiniz bende saçmanın önemini vurgulamak istiyorum saçmada çok ama çom farkediyor kendimce iyiki bu jsb 18.13 grain saçmalar imal edilmiş diyorum.

Arkadaş dürbün sormuş pellet sormamış ki pellet tabikide önemli ama her namlunun sevdiği pellet te farklıdır herkes elindeki tüfeğe deneme yöntemi ile buluyor örnek vermek gerekirse bendeki tormenta pars 18.13 severken kardeşimin tormenta sı pointedi seviyor hatta 25mtden çiviyi çakıyor

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Modlanmış bir Mod 95 ilk sahibiyim ki en az 10 yıldır... Size tavsiyem kesinlikle şudur... Ucuz ve iş görecek bir 6x24-50 alın ve dampa ayakla kullanın... Dürbün ön merceği arkasında yay bulunan önden paralakslı dürbünler azıcık daha dayanıyor uygun montaj ayağı ile... Naçizane çok kaliteli dürbüne bütçe yetmiyor ise ...