FX phantera SOLİD

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar

Panthera kullanan var mıdır?

Halihazırda Panthera ile kaç grain solid kullanıyorsunuz?

Ve isabeti en iyi olan solidin çapı hangisiydi?

.216 / .217 / .218 ?

Teşekkür ederim.

UFUXXX

Cemal Bozan

Cicekci60

• Hocam bildiğim kadarıyla pantheradada stx superior ve superior heavy namlular var.yani FX M3,mk2,maverick gibi birçok tüfeğinde olan namlular.emrah bozkurt 32 grain,Engin Sak 28 grain solidlerle çok başarılı atışlar yapanlar var ama çap olarak bilmiyorum.ben 6.35 kullandığım için çok yardımcı olamayacağım

• Murat hocam

ben maverick kullanıyorum superior namlu ile.

Engin sak 25.3 5.52 güzel sonuç verdi 900-1000 FPS arası deneyerek bulmalısın. Ben 970-980 FPS lerde iyi sonuç aldım.

Engin sak gene 28-30-32-34 Gr solidleri 5.5 mm 930-950 arası güzel sonuç aldım. 28 ve 34 ler çok daha iyi idi.

EB solid 24-26-28-30-32 denedim 980 FPS e yakın değerlerde gene iyi sonuç aldım 32 gr beğendiğim solid oldu.

Bunlar benim değerlerim. Bir arkadaşım maverick te 28 grain i daha çok sevdi Engin Sak ben 25.3 5.52 yi daha çok sevdim.

Tavsiyem.

25.3 5.52

28-30-32-34 5.50 test amaçlı yarımşar kilo alıp denemen.

Kendin deneyip test ederek en mükemmel mühimmatı aramalısın. Biraz zaman ve para lazım o akadar. Hayırlı olsun Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Cümlemizin kandili mübarek olsun.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Öncelikle teşekkür ederim. Bu süre zarfında yurtdışından bloglar okudum,test videoları izledim. Çoğunluk panthera ile 34 grain.217 javelin kullanıyor ve 1000 FPS lerde çok sıkı grupman elde ediyor. Ben de Engin Sak 34 /.217 ile öncelikle bir test yapacağım. Benzer verimi alırsam devamında stoklamaya devam. Benim modlu px5 ile 24.3 mükemmel diyebilirim. Ortalama 930 fpslerde harika sonuçlar çıkarıyor. 240 metrelerde dahi çok iyi sonuçlar aldım. Dolayısıyla panthera da 34/.217 deneyeceğim öncelikle. Bakalım umarım bir defada buluruz.

• Hocam 34 grain Engin Sak solidin BC değerini biliyor musunuz?

• Hocam 34 grain Engin Sak solidin BC değerini biliyor musunuz?

0.092 ama kendin hesaplamalısın.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )