En iyi grupmana sahip yerli PCP ler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Slmlar sizce en iyi grupmana sahip yerli pcp hangisi, ben yaklaşık 3 senedir kral pumcher mega s kullanıyorum grupmanı çok iyi, 2 hafta öncede niksan elf s aldım bu silahın grupmanı sanki kraldan da iyi geldi bana göre en iyi grupman yapan yerli üreticilerdin birisi niksan diyorum sizce hangisi yorumlarınızı bekliyorum..

kral puncher mega s

niksan elf s

• Öyle atışa giden biri değilim genelde fabrikada max 45 mt

Ama bir keresinde reximex tormenta ile 90 mt üstü atış yapayım dedim 1 şarjör attım 1 tl grupman oluştu ama beni şaşırtan esas ilk 4 atışım milim sapma olmadan aynı noktadan vurdu sonra heyecan yaptım biraz dağıttım 2 atışı saymassam 1 tl yapmıştım 🙂

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Her ne kadar artık üretilmiyorsa da, makul mesafede ve tetiğine alıştıktan sonra, LW namlu, single shot webley raider.